• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

właśnie bardzo mnie to cieszy, ze nikt mi tu nie będzie wmawial własnych teorii, na dodatek ona "ma zawsze rację".. i pamiętam jak siostra mojego urodziła, to teściowa - znaczy jej mama, niemal nie wypuszczala malego z rąk, jakby mogła to nawet cycem by go karmiła.. ech, ogólnie to fajna kobieta, ale jeśli chodzi o dzieci to jest nie do życia :/ ma kompletnego świra.
i tak jak mówisz - dla nich szokiem jest, ze teraz jest kompletnie inaczej, ze dzieci wręcz nakazują hartowac, a nie przegrzewac jak kiedys... szkoda tylko, ze trudno im uwierzyć, ze mogą w jakiejs sprawie nie miec racji jesli chodzi o dzieci.
 
reklama
Beata zgodze sie z Toba i Twoja polozna. Nam tez zalecano Octenisept na kikut i tak psikalismy osuszalusmy. Az przyszla w 7 dobie polozna srodowiskowa i juz jej sie cos nie podobalo mi zreszta tez. Od razu sama sie zajela stosujac spirytus i ladnie sie goilo i odpadl w 11 dobie. Tak wiec wcale ten Octenisept nie taki cudowny na kikut. Moze sprobuje tym razem tej Adermy. Dzieki.
 
Milka nie przejmuj się ja z drugim a o kikucie nie mam pojęcia tak samo :D odpadł w szpitalu... tu mi coś położna wspominała ze ona po porodzie mi coś da do pepka bo wie ze w Pl coś z % stosują ona nie poleca nawet w małych stężeniach o.O ciekawe... ja tam sobie lepiej kupie te gaziki na wszelki wypadek :P
 
Marciosz widziałam ja w sklepie kiedyś to taka do wózka? I jeszcze są szare? Za ile kupiłaś? Też bym taka chciała
Ka też przy córci używałam octanisept i też sobie nim ranę pi nacieciu psikalam
 
reklama
rsz musisz sie zorientowac co zapewnia Ci szpital gdzie chcesz rodzic. Ja do siebie musze zabrac wszystko bo szpital mi nic nie zapewnia, ale nie wszedzie tak jest...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry