• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
No to się Wam pochwalę:-) oto furka dla mojej Małej:-)
a385e6b6b1e2e2958a815995b17709d1.jpg

6afc1d6df30d65c009fddab11c76c93c.jpg
572b3243c826f90ea54d5678ad78cf9c.jpg
 
reklama
Noo oczywiście, że Sensi musiała się załapać:-) kosz na dole to teraz jej ulubione miejsce.
Dziękuję Wam bardzo :-* z wózka jestem zadowolona bo jak na 400 zł, to lepszego bym nie znalazła. Wózek kupiony nowy 2 lata temu, wszystko w zestawie jest. Jedyny mankament to wytarta rączka.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry