reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
3.jpg
33.jpg
34.jpg
35.jpg
55.jpg
66.jpg
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    70,3 KB · Wyświetleń: 368
  • 33.jpg
    33.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 360
  • 34.jpg
    34.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 362
  • 35.jpg
    35.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 360
  • 55.jpg
    55.jpg
    67,7 KB · Wyświetleń: 358
  • 66.jpg
    66.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 370
Aluniawdz dziękuję :)

Kitki właśnie online jakoś nie trafiałam z rozmiarami.. Wybrałam się do takiego dużego stacjonarnego Smyka z myślą o zakupie fotelika. Wchodzę, patrzę a tam tyyyyleeee promocji i dużo rozmiarów dostępnych. Więc rzuciłam się w wieszaki i nabrałam tego wszystkiego..
 
Widziałm mowa o wózkach my tez się zastanawiamy podobał mi się bardzo X-lander x-pulse ale koleżanka która urodziła parę miesięcy temu ma ten wózeczek i niestety narzeka na niego że nie ma dobrej amortyzacji i dziecko w gondoli trzęsie jak spaceruje nawet po kostce i teraz sama nie wiem ...
Jeszcze podoba mi się Delti Amelis Pro w kolorze Jeans też produkuje go ponoć firma X-lander
http://www.tomi.pl/delti-amelis-pro.html?gclid=CPHR0bCVncoCFUvncgod7YYNdA
 
Muszę porobic zdjęcia moich zdobyczy i sie pochwalić a troche tego się uzbierało :)
Brakuje mi jeszcze pościeli do łóżeczka mam już upatrzona ale muszę popatrzeć u nas w Świecie Dziecka jak to wyglada cenowo czy opłaca się zamawiać.
 
reklama
Avanti, też zastanawialiśmy się nad Amelisem :)

Ale po obejrzeniu miliona wózka stanęło na Barletcie :)
Z tego względu że ja gondolę muszę wnosić na pietro, musi się łatwo montować :D
Byłam napalona na camarelo, ale zdejmowanie gondoli i montaż dla mnie tragedia :/
 
Do góry