reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
olyv no no no:D też bym chciała fotelik za taką cenę:D

A ja jutro jadę na zakupy, wczoraj mama będąc na zakupach w Lubinie kupiła mi paczkę pampersów 1, 43 sztuki więc mam już 86, nie wiem czy to wystarczy czy jeszcze dokupić, niby najlepiej mieć ze 120 i chociaż i tak nie wiadomo bo nie wydaje mi się żeby mała się urodziła jakaś wielka albo coś...
Co do tych zakupów to jadę bo mała strasznie szybko chce się wydostać tak więc trzeba zakupić to co trzeba żeby być przygotowanym i nie latać na ostatni dzień albo coś.
 
tweenie właśnie nie wiem;-) mojej szwagierki mała urodziła się 2700, mojej siostry synek 2900, i oboje używali jedynek prawie 2 miesiące. Ja sama wątpię żeby moja mała dobiła do 3000 i nie wiem jak się przygotować:-) Ale w sumie zawsze można dokupić niż kupować na zapas... bo w razie W nie będę przecież wyrzucać:no:
 
tweenie właśnie nie wiem;-) mojej szwagierki mała urodziła się 2700, mojej siostry synek 2900, i oboje używali jedynek prawie 2 miesiące. Ja sama wątpię żeby moja mała dobiła do 3000 i nie wiem jak się przygotować:-) Ale w sumie zawsze można dokupić niż kupować na zapas... bo w razie W nie będę przecież wyrzucać:no:

Moje urodziło się 2850 więc dużo jedynek poszło :) Ale moja siostra urodziła 4500 kg ale na jedynkach jechała chyba z miesiąc bo 2 były za duże. Ja mam paczkę 1 (48szt chyba) i paczkę 2 (78 szt). Dokupuję jeszcze paczkę jedynek, resztę na bieżąco....
 
olyv śliczny fotelik!!!
ja pampków mam paczkę 1 i ... tyle:-) dokupię, jak już będę wiedzieć jakie-rozmiar i firmę, gdyby np się okazało, ze pampersy nie podchodzą małej, a poza tym gości przyjmuję za opłatą- wejście=paczka pampersów:-D
 
ja pampersów mam 1 paczkę 1 tych premium care 78 sztuk i 2 paczki 2 po 94 sztuki- zobaczymy, czy jeszcze 1 będziemy dokupować ;-) choć mała do wielkich nie należy ponoć, bo na ostatnim usg miała 2800
tiffi no ja mam oryginalną torbę do wózka- choc droga była jak pies- sama bym nie kupiła, ale teście kupili :tak:
kama śliczne ciuszki!
olyv fajne zakupy, a bodziaki super!
ja własnie nie wiem - chyba mam za mało tych ciuszków na 56 :eek: nie wiem ile tego trzeba.............
 
reklama
Kupiłam dzisiaj kosmetyki dla syka i w końcu zdecydowałam się na hipp - plyn do kąpieli, oliwka. A pampersy mam jedną paczkę dwójek. Słyszałam, że dobre są pieluszki z rossmana babydream macie jakieś zdanie na temat tych pieluszek bo 2x tańsze od pampersów??


 
Do góry