reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

ale nie chodziło mi że do przykrycia tylko pod spód.

a to nie zrozumiałam cię przepraszam. ale takiej pod spód tez nie kupuje. bede mieć wózek z wkładem gondolowym i na spód to ewentualnie jakąś pieluszke flanelową położę albo cienki kocyk jak sie zmieści.

Sasanka gratuluje zakupu:)
 
reklama
Ja dzisiaj poszłam na spacrek z psem i tak sobie weszłam do lumpka i oto moje łupy
PICT0007.jpg

PICT0006.jpg

PICT0005.jpg

PICT0003.jpg

PICT0002.jpg

PICT0001.jpg
 
aszka sliczne ciuszki:)ze tez u mnie lumpkow w poblizu nie ma:/

ale jakos tak rozem w oczy porazilo!!!
 
Wiem wiem ale jak zrobiłam przegląd dotychczasowych zakupów to większośc jest białych i niebieskich więc stwiedziłam ze cos różowego trzeba dokupić zeby było kolorowo hehe
Jak znam życie to połowy z tego co mam nigdy dzidzia nie załozy bo nie zdązy. A jeszcze kuzynka mojego Ł obiecała sporo ciuszków więc będzie w czym przebierać.
 
ja dzis w przypływie inwencji wymyśliłam sobie że przewijak zrobi mi mój mąż złota rączka, mianowicie mam w PL nakładke taką miękką ceratkową na komode z przewijakiem ale nie mam komody hehe wiec poprosze Mojego żeby mi zrobił usztywniony blacik z zabezpieczeniami na bokach który będę mogła założyć na łóżeczkoi na to dam ta nakładkę i będzie gitara hehe:) miałam w planie kupic gotowy przewijak z wanienka ale doszlam do wniosku ze one sa strasznie małe i na długo nie wystarczą. a w sumie wanienke juz mam więc tylko stojak dokupię. moja mami odebrała dziś pierwszą paczkę z pierdółkami dla dziecka, dopakuje do niej następne które juz w domu czekają i wyśle to do mnie:) juz sie nie moge doczekać i troche mi żal że sama sobie tego nie moge zrobić ale cóż, siła wyższa..
 
reklama
Dziewczyny a jakie kosmetyki polecacie:Ja kupiłam całą serię Nivea sensitive i do tego sudocrem , linomag i Oilatum-ale tego będe używac jakby się okazało ,ze mała źle toleruje Nivea.
Powoli zaczynam wszytsko kompletować-bo chce to rozłożyc ,żeby finansowo nie był to jakiś szok :)
 
Do góry