reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Mysza1984 gdyby było to takie łatwe;-) Pamiętam że jak byłam w 5 10 15 to tam były np 46, 48, 36... wszystkie takie duże się wydawały:-) Może uda mi się trafić na takie jak mówisz:tak:

36, 38, 40 itd. to obwód główki :) zależy więc od wielkości dziecia :) Ja się urodziłam z główką 36, moi bracia ok. 38 - więc to chyba na sam początek. A później w zależności od tempa rośnięcia :) Ja mam kilka takich na 38 - 39, potem 41 chyba.
 
były np 46, 48, 36... wszystkie takie duże się wydawały

niedawno tez o to pytałam :-D najmniejszy rozmiar to zdaje się 36 z tego co się zorientowałam , ale takie z rozmiarówką podaną lepiej kupić już po porodzie , kiedy wiadomo jaki główka ma obwód..

Takie "smerfetki" bawełniane to rozciągliwe są i tam bez rozmiaru albo właśnie new born...

cięzka sprawa z tymi czapuszkami :eek:
 
z tymi czapeczkami to ciezka sprawa..ale juz teraz wiem, ze 56 to za duza..a z taka pojechalam do szpitala jak rodzilam Klaudie:D
new born- tak jak piszecie -zwykle bawelniane sa ok!
rozek z uszytwneniem kokosowym - suuper sprawa! szczegolnie np. jak ktos inny/obcy ma trzymac dzidzuszka..i robi to nieumiejetnie-to daje pewnosc..ja tylko w takim rozku pozwalalam mala trzymac:D

co do m,oich zakupow- taka posciel jednak kupilismy:D!..
bald_t_serd_paskipasta2[1].jpghttp://img412.imageshack.us/img412/6872/baldtserdpaskipasta21.jpg
 
Czyli będę polować na te z napisem newborn, ewentualnie może spytam się sprzedawczyni? Pewnie będzie wiedziała o co mi chodzi i "może" pomorze:-)

Rusia fajna pościel:-) Ja mam różową podobną, ale samą poduszkę i kołdrę, zamiast baldachimu chcę kupić moskitierę taką większą bo niby w tym roku ma być wysyp komarów, do tego niektóre tak ślicznie wyglądają;-)
 
Rusia posciel śliczna!! Ja mam takie same zdanie o rozku i mialam z Korni wlasnie taki z kokosem, Niestety kokos kiedys gdzies wyjelam i mam sam rozek, No ale trudno nie kupuje juz bo to i tak na troche a wole zamiast tego kupic cos innego, chyba ze mi sie cos upatrzy jeszcze i odwidzi :-)

Musze kupic jeszcze jeden materac do łozeczka, bo drugie łozeczko rozlozylismy na dole
 
ja mieszkam w Uk i tu komarow nie ma..ale mam tez i moskitiere po Klaudii w razie czego;)

aa kupilam tez przescieradelko na przewijak..w kolorze seledynowym
 
Ale wam dobrze, u mnie w centrum gdzie mieszkam też niema za wiele, ale np u teściów na obrzeżach wieczorami nie da się wysiedzieć! Chmara na chmarze:szok:
Ja jeszcze nie mam przewijaka, szczerze to się zastanawiam czy kupować, jakoś do mnie nie przemawia... Ale może jak będę na "ostatecznych" zakupach to się zdecyduję?;]
 
reklama
ja uwazam, ze przewijak jest bardzo potrzebny- odpowiednia wysokosc...i taki porzadek-stale miejsce do przewijania...masowania dzidziusia...kremowania itd...
 
Do góry