reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

A my kupilismy w SMYKu buty :-) Juz na zime bo ocieplane - takei na 3 rzepy dosyc wysokie - Jasiowi sie podobaly i protestowal przy zdejmowaniu :-)
Ewitka - ja tez lubie takei wlasnie kolory o ktorych Ty piszesz i wiekszosc rzeczy Jasio ma wlasnie w takich barwach - ja zreszta tez :-D
 
reklama
ja właśnie poluje na ebayu kutrke dla Mai pokaże Wam jak wygram:) bardzo mi się podoba w kolorze czerwonym:-) hehe widzę ze nie ja jedna lubię takie kolory czerwien granat i jeszcze błękit uwielbiam:)
 
Mysz ile dałaś za te butki w Smyku? Ja ogladałam jakieś za ok 100zł, cena Bartków mnie przeraża, w tym roku byłby to bezsensowny zakup zwlaszcza, ze mój synuś jak jest zimno to woli na spacerku sobie pojeździć w wózeczku a pobiegać w domku (na zewnątrz za duzo obcych ludzi i czuje się niepewnie).
Mam pytanie czy macie jakieś sprawdzone namiary na zabawki do ciągniecia ew. takie do pchania jedną rączką gdzie się coś dzieje (kręci)? Mój synuś ma taki etap, a w sklepie nic fajnego nie mogłam znaleźć.
 
I ja musze się za cieplejsza kutrką dla Rafcia rozejrzeć bo zdążyłam przed ochłodzeniem zakupić tylko ocieplany bezrękawnik. Butki kupiłam z bartka w rozmiarze 21 mimo że planowałam 22 ale były chyba za dużo za duże . A na wiosne i tak będą już za małe a na zime i tak trza zimowe. Byłam z dziadkiem i fundował.
 
krupko - zastanawialam sie nad tym psem, ale chyba sobei odpuszcze - musze skierowac jego uwage na inne tory niz pies czy pilka, bo to juz jest naprawde z lekka nienormalne... Wszystko m usie kojarzy z pilka, na wszystko mowi "bam" a jak widzi jak migam kanalami sekunde meczu w telewizji to bezblednie rozpoznaje wykrzykujac "bam, bam" i cieszac sie jak wariat :-D

Ewitko - te buty to kosztowaly jakos 109zl dokladnie. Sa na 3 rzepy z jasnym foterkiem w srodku :tak: Kolor butow jest ciemnoniebieski z jakims takim brazowawym.
 
Krupko zastanawiałam się nad tym pieskiem, tylko mój synuś ostatnio lubi sobie rzucić zabawką, więc nie wiem czy by się sprawdziła. No i mógłby się bać pieska jakby mu zaczął szczekać...
Evvula z butami Bartka to tak jest, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Sznurowane butki i niektóre na rzepy na mojego dobre są 22, ale akurat z tego modelu, co sobie upatrzyłam w rozmiarze 22 jest 2,5 cm luzu, a synuś wciśnie się jeszcze w 19, paranoja. Szkoda, że takie numery odstawiają! A ja właśnie dowiedziałam się, że w krakowskim Bartku w ten weekend jest promocja 30% taniej, muszę się tylko dowiedzieć doładnie na czym polega i może kupimy juz zimowe butki. No i nabyłam ostatnio synusiowi już nowe numer większe (20) paputki do chodzenia po domu. A w czym biegają wasze dzieci po domku?
 
My buciki jesienne mamy 22 Bartka, zimowe to pewnei w listopadzie jakoś kupię.

W domu biega w skarpetkach, ale i tak musimy kupić łapcie bo do żłobka...
 
U nas 22 z bartka tak na styk :baffled:

Co do rzucania - mój mały też tak ma, ale akurat zabawki z Fisher Prica dzielnie to znoszą, piesek też:tak: No i on nie szczeka, on ma kółka ukryte za nóżkami - gdy jedzie, to tak jakby terkota, macha uszami i ogonem, ale i tak jest za synkiem, wiec raczej wrazenia na nim nie robią te efekty specjalne:-D A w ogóle dostał go w prezencie jakoś w czerwcu i miał go długo w nosie - dopiero niedawo odkrył, ze można z piekiem na spacer chodzić;-)
 
reklama
Do góry