reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malucha i Mamy :)

reklama
wg mnie tez chyba laktator bardziej potrzebny jak sterylizator czy podgrzewacz.

ja mialam podgrzewacz z aventu i uzylam tylko 2 razy.... dlugo sie czekalo itd.. zbedny wydatek.

butelki i smoczki wyparzalam w wrzatku :tak:

butelek mam 2 nowe i w razie czego 3 po Michelle ktore jeszcze uzywa a sa w stanie idealnym wiec bedzie mial pozniej maly :tak:

a zreszta u nas z kranu jest woda pitna czysciutka i jak robie mleko to nie musze przegotowywac jej :tak: od 2 msc mala dostaje mleko z woda taka z kranu az do tej pory :tak:
 
Dziewczyny wspominaliście o laktatorze powiedzcie mi jaki polecacie, bo z własnego doświadczenia wiem ze się przydjae choć nie miałam go jak Madzie urodziłam , zalowalam ze nie kupiłam taki elektryczny tylko meczylam się papka także może cos polecice
 
Dziewczyny wspominaliście o laktatorze powiedzcie mi jaki polecacie, bo z własnego doświadczenia wiem ze się przydjae choć nie miałam go jak Madzie urodziłam , zalowalam ze nie kupiłam taki elektryczny tylko meczylam się papka także może cos polecice

Miałam to samo, też się męczyłam pompką i nigdy przenigdy nie kupię już ręcznego laktatora, a miałam Canpol Lovi i NIE polecam, BADZIEW JAKICH MAŁO - innych nie miałam to teraz przetestuję :-p
 
reklama
ja sie przymierzam do recznego z aventu...bo tylko na poczatek bede chicala go uzywac jak bedzie nawal pokarmu...
Kurcze, mam nadzieje ze narzekac nie bede ;-)
 
Do góry