reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

@Dzidzianapokładzie przy pierwszej córce miałam pożyczony od siostry Medela mini electric i był bardzo fajny. Przy większych potrzebach odciągania, podobno ten wypasiony lepszy jeszcze, szybciej ściąga. Teraz mam ręczny medeli na w razie czego, ale jak będę miała potrzeby, kupię mini electric. Warto dodać, że siostra kp 2 lata (+ teraz już 9 miesięcy) i ja też 2 lata (mniej używałam niż ona) i nic mu nie ma.
 
reklama
Ja miałam okazję używać elektryczne laktatory lovi oraz Medela mini i dla mnie o wiele wygodniejszy był lovi. Chodzi ciszej, ma dwie fazy ssania, ma gumową wkładkę, a Medela nie. Jedyny plus medeli to fakt, że można dopasować rozmiar tego "lejka" do piersi.
 
Wiktorka gratulacje:) najważniejsze ze Juz po wszystkim i mozesz tulić Lenke:) kawał kobietki urodziłaś kochana, odpoczywaj a my czekamy na zdjecie:)
 
reklama
Tekila poczekaj az urodzisz bo niestety, ale nie wszystkie plany przed porodem się udaje doprowadzic do końca. Moja też śpi tylko przy cycku czasami udaje sie ją odłożyć, a czasami niestety nie i spi koło mnie. Zawsze kołyske mozna dokupić
 
Do góry