reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Imiona październikowych maluszków

Ann_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi typami imion dla naszych pociech :-)

reklama

bbubbka

Rozwiązania
0
Fajnie bedzie mozna zaczerpnaac jakies imie ;)

ruda1991

Rozwiązania
0
Dziewczynka Zuzia chlopczyk hmm moze Franiu?

Ann_

Rozwiązania
0
Ruda odnośnie Karola to mi się podoba zdrobnienie Lolek Lolus :-) ale dorosły Lolek już tak nie brzmi.

Mi się puki co nasuwają
Sara i Lena
Oliwier i Nikodem

ruda1991

Rozwiązania
0
Ann dokladnie. Imie jest na cale zycie i o tym tez trzeba myslec

luckychoice

Rozwiązania
0
U nas dziewczynka Marysia, tego jesteśmy pewni już od kilku lat. ;-) Z chłopcem będziemy dopiero potrzebować inspiracji. Także dobrze, że powstał ten wątek :-)

marzycielka81

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
W sumie jeszcze o tym nie myslalam. W pierwszej ciazy bardzo chcialam zeby synek mial na imie Edward. Po moim ukochanym dziadku, ktory tak wiele dla mnie znaczyl.

Ann_

Rozwiązania
0
Marzycielka mój synek dostał na drugie po ukochanym dziadku męża. Dziadek umarł w dniu w którym syn został splodzony. Czego jestem w stu procentach pewna. Także należało się to imię. Ma Wiktor Jan :-)

reklama

marzycielka81

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ann piekne to co piszesz. No to dziadek przekazal Wam piekne fluidki. Moj tata ma na imie Jan :-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry