reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

donia76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Maj 2007
Postów
315
Dzisiaj zrobiłam pierwszy zakup dla maluszka zamowiłam hustawke fisher price 3 w 1 hustawka bujaczek i lezaczek dla starszego dziecka :-):-)
 
reklama
Ja jak na razie mam tylko male skarpeteczki,chcialabym juz cos kupic ale sie jeszcze boje ze to moze za wczesnie, nie moge spokojnie przejsc kolo sklepu dziecinnego bo mnie korci ale w ostatniej chwili sie powstrzymuje.
 
Ja zamowilam tylko ta kolyske ale tylko dlatego,ze mama jedzie do Stanow i wraca z moja siostra i siostrzenica, wiec bede mogly przewiesc, na allegro ona kosztuje 600zl:szok::szok:masakra ale w stanach ta sama, jakby przeliczyc to 280 wychodzi:-), za tyle to noweji takiej ladnej nie kupie tutaj!
Lozeczko i tak trzeba bedzie kupic, bo w kolysce dzidzia to tak do 3-4msc, reszta z duzych rzeczy to przewijak z szafka, fotelik do samochodu no i woze ale nie chce kasy, nawet nie chce myslec ile to kasy wyjdzie:no:nie liczac remontu ktory planuje na wrzesien, znowu remon, grrrr od roku mam ciagle cos wymieniane- malowane, konca nie widac
 
skarpeteczek przy Piotrusiu nakupiłam z 10par Potem sie okazało ze to za grube to za bardzo uciskajace:happy2: Polecam Wam firme WOLA maja super skarpetki i rajtuski Zero uciskania a sa śliczne
J alicze że wyprawka wyniesie mnie z 700zł bo duzo rzeczy mam po Piotrusiu Najdroższa bedzie gondolka do wózka i musze dokupic parę ciuszków Także w becikowym powinnam się spoko zmiescić a jeszcze starczy na szczepienia pierwsze
 
Ja na szczescie zawsze moge zrobic liste i zostawic w specjalnym sklepie dla dzieci - taki zywczaj podobnie jak z lista prezentow slubnych. Dlatego tym az tak badzo sie nie martwie, choc to niesamowite ile rzeczy (kasy) potrzebuje taki maluch:tak:. Bardziej mnie martwi to ile bede musiala wydac na porod i sam pobyt w szpitalu.
 
Ja uważam , że dla mnie to trochę z a wcześnie. Teraz wszystko, czego dusza zapragnie, jest w sklepie, gorzej z kaską.
Tylko zastanawiam sie czy jest sens kupować wózek wielofunkcyjny bo w gondolce to maleństwo od stycznia pojeździ najwyżej 5 miesięcy?
czy może tania gondolkę a kupić wybajerzoną spacerówkę, bo posłuży nam o wiele dłużej?
Może mamy doświadczone będą mogły coś więcej powiedzieć na ten temat?
 
Ja mnóstwo rzeczy dla malucha będę miała po Klaudii. No troszkę ciuszków będę musiał nabyć bo bardzo dużo mam sukieneczek, bluzeczek z kwiatuszkami czyt. typowa damska garderoba, a tym razem ma być chłopczyk, ale oczywiście dokupię tylko niezbędne ubranka a reszta będzie po siostrze. Jedynym większym zakupem będzie wózek, bo poprzedni sprzedaliśmy (ale nnie byłam zadowolona więc się nie przejmuję). Teraz mam zamiar kupić Mutsy, już poprzednio na niego chorowałam ale szkoda mi było kasy. Na allegro nie ma problemu ze sprzedażą wózka, więc częściowo wydatek się zwróci a przynajmniej będę zadowolona chodziła na spacery bez wściekania się na to że tu mi skrzypi, tam obciera.
 
jesli chodzi o wózek to tak bym zroniła Najpierw kupiła gondolke a potem fajna spacerówkę Wózki wielofunkcyjne sa przeważnie ciężkie a potem szuka się i tak innego jakiejś lekkiej parasolki
 
reklama
Dori: ja też choruję na Mutsy albo Quinny - super są!!!! Oba co prawda mają moim zdaniem trochę małą gondolę, ale przecież dziecko jeździ w niej krótko - zresztą chyba nie stworzyli wózka w którym nie znajdzie się żadnej wady.
 
Do góry