reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

A ja bylam z mama na lumpku i mam ze 30 bodziakow i pajacykow byly po 1zl to zal nie brac. Nie bralam tylko rozowych bo nie wiem kto tam w brzuchu siedzi

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
To super zakupy Ci się udały :-) pokaż łupy ;-)
 
reklama
Czyli po niedrapki muszę mamę do pepco wysłać. U nas zawsze przebrane pepco na maxa. Majteczki dla Tobiasza, w dużej ilości bo jesteśmy na etapie żegnania się z pieluchą tez mi w Gdańsku kupowała bo u nas była jedynie sztuka w jego rozmiarze
 
A ja dalsze łowy w Auchan[emoji4]
1499184010-aaaaaa.jpeg
1499184019-aaaaaa.jpeg

I mąż też zadziałał w UK[emoji1]
1499184089-aaaaaa.jpeg
1499184093-aaaaaa.jpeg

No i Pepko
1499184117-aaaaaa.jpeg

oraz Textil Market
1499184139-aaaaaa.jpeg

I chyba na razie wystarczy[emoji1] [emoji1]
 
reklama
To w ogóle niezły pomysł na biznes ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak uważam!! Moja sąsiadka swojego czasu sprowadzala markowe ciuchy z Anglii i Szkocji i prowadziła swój własny butik odzieżowy. Bardzo fajny interes szczególnie jeśli chodzi o fajne ubranka dla dzieciaczkow :-)
 
Do góry