)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama

Karolcia90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurczaczki, a ja sobie odpuściłam, bo wydawało mi się za wcześnie. Ale może jeszcze będą zanim będziemy rodzić.
Na pewno jeszcze będą . Jeśli dobrze kojarzę to w Lidlu się co kwartał "powtarzają" oferty .
A ciuszki mają fajne kupowałam chrześnicy różne sukienki i spódniczki i zawsze jakość na plus

reniuszek

Love in the knick of time
Rozwiązania
0
Dziewczyny, poważnie już szalejecie na zakupach maluszkowych? Nie wiem czemu, ale mam jeszcze opory :-/ze za wcześnie....

reniuszek

Love in the knick of time
Rozwiązania
0
Ja nie wierze :) z córka kupowalam od 5tygodnia i nic sie nie wydarzyło :) tak samo jak kazdy wie od początku i przy córce wiedział :) Nie biorę do siebie zabobonów ;)

MI nawet o zabobony nie chodzi ☺po prostu mam opory, choć wiem że lepiej takie zakupy rozłożyć w czasie, bo później ładnie szarpie po portfelu... ale jakoś nie mogę się przełamać.

Mikado93

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
U mnie na razie odkładamy kasę pomału bo wyprawkę oczywiście całą będzie trzeba skompletować, jak to przy pierwszym dziecku. Jak dobrze pójdzie to może od kuzynki mojej przyjaciółki coś dostaniemy z ubranek (na chłopca) bo już wstępnie sama mi zaproponowała pogadanie z tą kuzynką ale wiadomo, na razie chciałam by się wstrzymała. ;) Z kupnem się wstrzymujemy bo przeprowadzka nas czeka jesienią, także na razie tylko oglądania nieśmiałe są.

Karolcia90

Rozwiązania
0
@doublemummy podrzuć proszę link do tego klipsa na chusteczki fajny .
Ja ostatnio zamawiałam z ali muślinowe pieluszki . Jeszcze z zamiarem podarowania koleżance . Ale nadal czekam .
Myślę, że ze swoimi zakupami wstrzymam się do lipca . Może na jakichś wyprzedażach zacznę coś powoli kupować

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry