reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
1493269597-aaaaaa.jpeg
1493269614-aaaaaa.jpeg
1493269632-aaaaaa.jpeg
1493269650-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3kt8upoqjd.png
Śliczne, gdzie takie piękne kupiłaś?
 
Kurczaczki, a ja sobie odpuściłam, bo wydawało mi się za wcześnie. Ale może jeszcze będą zanim będziemy rodzić.
Na pewno jeszcze będą [emoji6]. Jeśli dobrze kojarzę to w Lidlu się co kwartał "powtarzają" oferty [emoji6].
A ciuszki mają fajne [emoji6] kupowałam chrześnicy różne sukienki i spódniczki i zawsze jakość na plus [emoji6]
 
Dziewczyny, poważnie już szalejecie na zakupach maluszkowych? Nie wiem czemu, ale mam jeszcze opory :-/ze za wcześnie....
 
Ja nie wierze :) z córka kupowalam od 5tygodnia i nic sie nie wydarzyło :) tak samo jak kazdy wie od początku i przy córce wiedział :) Nie biorę do siebie zabobonów ;)

m3sx3e3kt8upoqjd.png
MI nawet o zabobony nie chodzi ☺️po prostu mam opory, choć wiem że lepiej takie zakupy rozłożyć w czasie, bo później ładnie szarpie po portfelu... ale jakoś nie mogę się przełamać.
 
U mnie na razie odkładamy kasę pomału bo wyprawkę oczywiście całą będzie trzeba skompletować, jak to przy pierwszym dziecku. Jak dobrze pójdzie to może od kuzynki mojej przyjaciółki coś dostaniemy z ubranek (na chłopca) bo już wstępnie sama mi zaproponowała pogadanie z tą kuzynką ale wiadomo, na razie chciałam by się wstrzymała. ;) Z kupnem się wstrzymujemy bo przeprowadzka nas czeka jesienią, także na razie tylko oglądania nieśmiałe są.
 
@doublemummy podrzuć proszę link do tego klipsa na chusteczki [emoji6] fajny [emoji6].
Ja ostatnio zamawiałam z ali muślinowe pieluszki [emoji6]. Jeszcze z zamiarem podarowania koleżance [emoji6]. Ale nadal czekam [emoji6].
Myślę, że ze swoimi zakupami wstrzymam się do lipca [emoji6]. Może na jakichś wyprzedażach zacznę coś powoli kupować [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry