reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Ja dzis sobie pozwolilam na kupienie pierwszej rzeczy. Maz byl mocno przeciwko ale.prawie mu sie poplakalam.

1493744305-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w Pepco nie kupuje, bo dla mnie te ubrania są za sztywne w dotyku. Ja jestem typową mamą wyprzedazowa, robię zakupy dla mojego dziecka dwa razy do roku. Lidl ma fajne jakościowo ciuszki, chociaż u nas się nie sprawdziły, bo są na grubsze dzieci niż mój Tobiasz.
Z alliexpress boję się zamawiać tekstyliów, tym bardziej dla niemowlaka. Boję się szkodliwych substancji.

To sa moje spaczenia, przepraszam ale musiałam się.podzielić.



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w Pepco nie kupuje, bo dla mnie te ubrania są za sztywne w dotyku. Ja jestem typową mamą wyprzedazowa, robię zakupy dla mojego dziecka dwa razy do roku. Lidl ma fajne jakościowo ciuszki, chociaż u nas się nie sprawdziły, bo są na grubsze dzieci niż mój Tobiasz.
Z alliexpress boję się zamawiać tekstyliów, tym bardziej dla niemowlaka. Boję się szkodliwych substancji.

To sa moje spaczenia, przepraszam ale musiałam się.podzielić.



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam podobnie.
Cenie sobie markę endo. Mają wysokiej jakości ubranka.

Dziewczyny ja chyba oszalałam mój eM też. Zakochalismy się w wozku i już mamy wybrany tylko kolor do negocjacji
Anex-Sport.jpg
 

Załączniki

  • Anex-Sport.jpg
    Anex-Sport.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 193
Ja mam podobnie.
Cenie sobie markę endo. Mają wysokiej jakości ubranka.

Dziewczyny ja chyba oszalałam mój eM też. Zakochalismy się w wozku i już mamy wybrany tylko kolor do negocjacji
Zobacz załącznik 804992
Ja się zaczęłam oglądać wózki z jakimi chodza dziewczyny. Już wiem, że będę potrzebowała coś na dużych kołach, najlepiej pompowanych. Na mojej wsi szczególnie się przydadzą. Jak czasem widzę jak się męczą na małych kółkach (nawet w mieście, ale w "mniej przejezdnym" miejscu) to już wiem, że to nie dla mnie.
 
Ja się zaczęłam oglądać wózki z jakimi chodza dziewczyny. Już wiem, że będę potrzebowała coś na dużych kołach, najlepiej pompowanych. Na mojej wsi szczególnie się przydadzą. Jak czasem widzę jak się męczą na małych kółkach (nawet w mieście, ale w "mniej przejezdnym" miejscu) to już wiem, że to nie dla mnie.
Hehehe ja mam wrecz przeciwnie. Jak widzę matki męczące się z wózkami zdużymi ciężkimi kołami , zwłaszcza w zaspach to mi ich szkoda :-)

Anex sport widziałam na targach , bardzo mi się podobał. Ja wózek mam w sumie trzy, więc kupować nie będę. Później dopiero spacerowke.
Chociaż szczerze to ja bym już wózka 3 w 1 nie kupiła. Bo tak spacerowka jest klopotliwa w transporcie, duża etc. Jednak jak dziecko zaczyna chodzić to większość znanych mi mam, chce nowe mniejsze spacerówki
 
Ja mam upatrzony quinny zapp flex plus. Miałam spacerówka quinny zapp i byłam zachwycona nim - lekki, zwrotny, mało miejsca zajmował po złożeniu. Teraz wyszła wersja z gondola i już wiem że innego nie chce. Te wszystkie 3 w 1 są wielkie i ciężkie a zazwyczaj samej spacerowki już się nie używa. No chyba że ktoś mieszka na wsi to co innego. Do miasta się nie nadają :/ tym bardziej jak ktoś w bloku mieszka i musi nosić klocka po schodach.
1493910737-aaaaaa.jpeg
1493910799-aaaaaa.jpeg


 img]
 
Miałam wstawić zdjęcie tej pieluszki muślinowej (choć czy to muślin nadal nie wiem [emoji16])
1493911448-aaaaaa.jpeg

1493911503-aaaaaa.jpeg


Co do wózka to zaczęłam się rozglądać ale na razie nic mi się nie podoba [emoji6] ale jeszcze nie sprecyzowaliśmy co byśmy chcieli dokładnie [emoji6].
 
reklama
Do góry