reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

reklama
Jagusiu, z tego co probowalam zlozyc testowe zamowienie - opłata za dostarczenie ubranek na terenie PL - 13 zł. Realizują zamówienia tylko na terenie Polski.
W formularzu zamówienia jest pole "numer klienta" ale nie jest ono wymagane, wiec mysle ze spokojnie mozna zamawiac bez tego numeru.

Porownałam orientacyjnie ceny na stronie ktora podałaś i są prawie 2 x większe!
Polecam wiec zamawianie w Polskim Bonprix! No chyba nie warto przepłacać, tym bardziej ze koszt dostawy 13 zl niezaleznie od ilosci ubranek.
Jeśli bedziesz miała problem to ja Ci zamówie razem z Kaji ubrankami. Robie zamówienie 7 grudnia. Pomierz Julcie i w razie czego daj znac :)
 
A to nasze wczesniejsze zakupy ktorych nie udalo sie wkleic z powodu problemow z forum.
001.jpg


002.jpg


003.jpg


004.jpg


005.jpg


006.jpg


007.jpg
 
A mnie mąż zabrałw sobote do DEICHMANA i kupiłam tam sobie kozaczki do saaaaamych kolan:-D:-D,zawsze takie mi się podobały a jakoś nigdy nie mogłam ich zapiąć :-D:-D,jak tylko zrobię zdjęcie to wstawię ,teraz jeszcze jakas spódniczka ,bluzka i będe znowu wyglądać jak kobieta :-).Do tej pory u mnie były spodnie na topie ale chyba czas cos zmienić:-)
 
DZiewczyny, dziekuje za miłe slowa!

Wiolu rob foty!!! Duuuuzo! Gratuluje Ci zakupu!!
Ja tez kupilam kozaczki jakis miesiac temu, na plaskim spodzie... taki oficerki jezdziecki i super sie w nich smiga po tych snieznych drogach.

Ach Wiolu podziwiam za spodniczke... ja tylko spodnie i spodnie. W sukienkach czuje sie bardzo nieswojo :(
 
Wiolu,czekamy na fotki!:tak:
Ja wczoraj zaszalałam,juz pisałam na ogólnym,że kupę kasy wydałam i mam moralniaka;-) ale nareszcie miałam owocne zakupy,zwykle,jak mam kasę to nic nie mogę znaleźć albo nic mi się nie podoba;-) zaraz porobię fotki i wstawię moje łowy:-)
 
reklama
cudne te ubranka:)
Ja ostatnio kupuje tylko dla siebie.w końcu Wikunia ma juz tyle ciszuków ,że w niektórych w ogóle nie chodzi....chociaż na allegro kupiłam jej buciki Bartka bo akurat tego jej brakuje...
Oleńko czekamy na fotki:)
 
Do góry