reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

My byliśmy dziś w sklepie i wybraliśmy ten wózek &IMPLAST WÓZEK BOLDER +FOTEL+ŚPIWÓR+PARA+TE (436273125) - Aukcje internetowe Allegro oczywiście kupujemy na allegro bo jest o jakieś 400 zł tańszy niż w sklepie. Też zastanawiałam się nad CHICCO, ale nie podobają mi się w nim małe koła, a mój mąż kategorycznie powiedział nie. On to by najchętniej chciał taką gondole z lat 50, duże koła itp. Są jakieś firmy takie wózki, ale kosztują ok 4000 więc powiedział, że to ciut za dużo.
Ubranka 59 szt dziś dotarły są ładne, ale niektóre brzydkie. Jednak zadowolona jestem z wydatku 120zł. Ja nie kupuje ubranek większych jak 62 na razie, bo nie mam gdzie ich trzymać. Całą resztę będę nabywać już na bieżąco. Mam problem co ze swoimi ubraniami robić, bo mam nadzieje wrócić do nich po ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga221122 - twój wózek też mi się podoba :-(
A mój mąż też był nastawiony na zakup wózka z dużymi kołami, ale pan udowodnił nam, że wcale nie są nam potrzebne :)
A nie wiesz jak wygląda sprawa z gwarancją gdy kupuje się wózek na allegro?
W razie gdyby coś sie stało, czy można oddać wózek gdziekolwiek, czy trzeba wysyłać kurierem tam gdzie się go kupiło?
 
Mi nikt nie doradzał a mojemu M już wcale. Czytałam tylko opinie użytkowniczek na różnych forach i szczerze mówiąc znalazłam dużo opinii za kółkami dużymi. Dziś jedynie upierałam się przy 4 kołowcu a mój M wyjaśnił mi i pokazał na przykładzie, że 3 kołowy też jest stabilny. CHICCO bardzo mi się podobają, ale nie tylko ja mam prawo głosu. Już raz przeżyłam straszną awanturę małżeńska (trwała 3 miesiące), że niby nie liczę się z M zdaniem. A tych ze sklepu to na pewno bym nie słuchała, bo wcisną to z czego mają największą prowizję, albo to co długo już stoi. Sama kiedyś tak ludziom kit wciskałam:-D:-D:-D:-D.
Co do gwarancji to chyba można oddać do serwisu jak każdą inną rzecz, o tym akurat nie pomyślałam. Nie wiem czy istnieją takie serwisy dla wózków co dla sprzętu elektronicznego. Ale przecież nam wózki się nie zepsują :-D:-D:-D:-D. Jakby nie patrzeć kupujemy dość drogie, więc ich jakość mam nadzieje idzie równolegle z ich ceną. Poza tym wysłanie kurierem to prawie to samo co pojechanie i zawiezienie do sklepu, opóźnienie jeden dzień a oszczędność w naszym przypadku to około 400zł.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za rady dotyczace lozeczka-tapczanika. Zrezygnowalam z niego. Wole jednak kupic zwykle, standardowe, a potem jak dzidzia podrosnie(mysle ze ok. 3 lat) kupie takie doroslejsze.

Na ogolnym pisalam o kombinezonie i teraz bede probowala wkleic fote. Kurcze, to wcale nie takie proste.

AAA..dziewczyny, w kwestii wozka. Mi podobaja sie bolder implast, tako jumper, toledo coneco. W sumie wszystkie sa podobne, ale niestety ciezar wozka z gondola to ok. 15 kg, a ja mieszkam na 4tym pietrze :( Moze ktoras z Was wie, na ktore wozki zwtrocic wieksza uwage?
 

Załączniki

  • Obraz 00111.JPG
    Obraz 00111.JPG
    56,4 KB · Wyświetleń: 103
Ostatnia edycja:
Yawla sliczny ten kombinezonik!:-):-):-) Ja tez juz kupilam kilka rzeczy, dobry pomysl z tymi fotkami, pozniej zrobie i tez wkleje.:tak: Nie znam jeszcze plci, wiec poki co kupuje uniwersalne kolorki;-)
 
Ja powoli zaczynam robić rekonesans w wózkach i muszę przyznać, że jestem zielona w tym temacie :zawstydzona/y: Wiem, że wózek dla naszego malucha musi być lekki i jak najbardziej rozkładany na części ;-) bo podobnie jak yawla mieszkam na 4 piętrze bez windy :crazy: ehhh no i pewnie będziemy mieli z tym kłopot :baffled:


 
Yawla i alekas - jesli chodzi o wozek, to wszystko zalezy od tego jaki tryb zycia prowadzicie i jakie macie warunki mieszkaniowe. Jesli w bloku na pietrze bez windy to oczywiscie musi byc lekki. Cos wiem na ten temat, bo sama mieszkam w przedwojennej kamienicy bez windy na 2-im pietrze i nie ma tu czegos takiego jak wozkownia, wiec trzeba wozek wnosic na pietro. W pierwszej ciazy z coreczka tez nie mialam pojecia na co zwracac uwage i kupilam wozek uniwersalny, gondole i spacerowke w jednym. W praktyce jednak uzywalam go tylko pol roku, pozniej zrobil mi sie za ciezki i zostawilismy go na stale u dziadkow, ktorzy uzywaja go raz w miesiacu jako spacerowke, gdy wnusia ich odwiedza. Od tamtego czasu uzywamy lekkich spacerowek, mamy ich chyba ze 4 - jedna glowna to Chicco Simplicity City - ktora polecam, za stabilnosc, duzy kosz na zakupy, latwe skladanie jedna reka i ogolnie za dobra jakosc, ktora produkty Chicco z reguly sie wyrozniaja. Na rynku jest w miedzyciasie cale mnostwo spacerowek, sposrod ktorych mozecie wybierac. Przemyslcie dobrze co Wam potrzeba, bo przeciez w Polsce ceny wozkow sa astronomiczne - w kazdym badz razie wozek powinien latwo sie prowadzic po dziurawych, nierownych polskich chodnikach, byc zwrotny i latwy w manewrowaniu przy wchodzeniu na kraweznik, schody, czy do autobusu. Tu w Berlinie autobusy i tramwaje sa w wiekszosci niskopodlogowe, wiec sytuacja wsiadania z wozkiem jest ulatwiona. Nie wiem, jak to wyglada w Waszych miejscowciach. Powinien rowniez latwo sie skladac.

Co do mnie to ja jestem od pewnego czasu w rauszu kupowania. Wykorzystuje rozne oferty, znizki posezonowe itp. mam juz cala kolekcje pajacykow, spioszkow i koszulek dla synka.
Kupilam juz nawet dwa wozki podwojne, bo dostalam na nie super cene. Jeden z nich to amerykanski Graco DuoGlider w koloze nieco innym niz na zdjeciu - brazowo-bezowy. Znam marke Graco i tez polecam - mamy juz wozek pojedynczy tej firmy u dziadkow w Ameryce i bardzo jestesmy z niego zadowoleni.

i drugi granatowy Babideal Maxi Cosi. Zostalo mi jeszcze kupic kilka cieplych kombinezonkow i spiworkow do wozeczka i bede gotowa na przyjecie synka. :tak:

Pic1.jpg
 
Dziewczyny a jaki wózek powinnam kupić jak mieszkam poza miastem, na spacery będę jeździć po żwirze i ziemi z dziurami?
 
Dziewczyny a jaki wózek powinnam kupić jak mieszkam poza miastem, na spacery będę jeździć po żwirze i ziemi z dziurami?

z dużymi kołami :-)
odradzałabym chyba trójkołowy, bo slyszałam, że są niestabilne, chyba że z przodu jest podwójne duże koło. trzeba pomyśleć o przemieszczaniu się samochodem, zeby wózek mieścił się do bagażnika.
 
reklama
ja mam do sprzedania wózek po pierwszym dziecku. wcale go nie chcę reklamować i komuś wciskać, bo to naprawdę dobry wózek, świetny na ciężki teren, tylko niestety nie mieścił się opiekunce w drzwi windy i musiałam kupić węższy. kto ma windę starego typu niech lepiej zmierzy wejście, żeby nie byo problemów później.

jeżeli któraś z was byłaby zainteresowana, to wstawię fotki, tylko go muszę "odkurzyć". zaraz poszukam takiego samego w necie i pokażę.

bardzo podobny do tego (tylko kolor inny - bordowy):
http://www.allegro.pl/item440117609_wielofunkcyjny_wozek_firmy_mikado.html
WÓZEK MIKADO NA GWARANCJI (441245542) - Aukcje internetowe Allegro
te zdjęcia nie oddają prawdziwego wyglądu wózka.
to co chciałabym za niego wziąć to max 200 zł, do negocjacji.
jeżeli kogoś nie stać, nie chce wywalać kasy na nowy drogi wózek....

muszę go wreszcie wystawić na allegro.
ale tak mi się nie chce!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry