reklama

Zakupy dla naszych maluszków i dla nas :)

Temat na forum 'Staraczki 2013 w ciąży' rozpoczęty przez Malusiolka, 7 Grudzień 2013.

1. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Tutaj piszemy o zakupach dla naszych maluszków i dla nas :)

Ostatnia edycja: 18 Grudzień 2013
  2. mikaaa

mikaaa Fanka BB :)

hehehe malusiolka ;) temat myślę, że dopiero za jakiś czas się przyda ;P Przynajmniej dla tych które ostatnio zaciążyły. My mamy póki co sporo rzeczy ze Zuzi, ale jakby się okazało że będzie chłopak to pewnie skuszę się na jakieś zakupy ;P

3. reklama
  4. Malusiolka

mikaaa, możliwe. Ale z tego co pamiętam, to kupowałam rzeczy przed zajściem w ciąże i na początku ciąży :) Na pewno znajdą się dziewczyny, które już zaczęły kupować :D

5. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

MIKA no co Ty! Taki temat to od początku się przydaje :-D choćby do dyskusji ;-)

6. mikaaa

mikaaa Fanka BB :)

Hehehe szalone ;) Ja póki co się wstrzymuje z zakupami, bo póki co to kupujemy co chwilę coś Zuzce na bieżąco. Rośnie jak na drożdżach więc szybko wyrasta a i zabawki nowe co chwile... Ech... Ja pewnie póki nie dowiem się kto się w brzuszku kryje, to pewnie wstrzymam się z zakupami ;P Ale o Waszych zakupach chętnie po czytam :)

7. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

8. Malusiolka

Kinia, nawet fajnie wygląda ten wózek. Ja jakby co mam głęboki po Roksance + mam spacerówkę, w której na razie wożę małą. Nie wiem jestem, czy nie jestem, ale mam 3 pary bodziaków na długi rękach i 2 pudełka po 30szt. wkładek laktacyjnych :p

9. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Malusia ja właśnie wózka się pozbyłam, bo miałam z tych wielkich, potężnych na pompowanych kołach ;/

10. reklama
  11. julia0903

julia0903 Moderator

Ja uwazam ze temat juz teraz potrzebny:) moze podjac wiele decyzji:)

Kinia no ja tez mysle nad wozkiem, jeszcze mam poprzedni ale obiecalam ze braciszkowi dam bo w styczniu dzidzia mu sie rodzi:)
    Zreszta tamtem ledno wchodzil do bagaznika wiec musialabym cos zgrabnego...myslalam nad x-landerem xmove ale czytalam kiepskie opinie o nim.... pozniej jeszcze maci cosi ale oczywiscie uzywki bym chciala bo nowki majatek! wiec macie cos moze jeszcze do polecenia?

12. Abezela

Abezela Fanka BB :)

Kinia mama bebetto murano po Emilce, wózek bardzo solidny, ale też strasznie ciężki, raz wnosiłam go na 3 piętro, to między pierwszym a drugim usiadłam na schodach i się pobeczałam :tak:;-)No ale jeśli ten jest lekki, to polecam, bo wykonanie, materiały bardzo dobre no i cena przystępna :tak:

Poleć forum