reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

oooo to wątek dla mnie ;))

uwielbiam kupować ciuszki dla malucha i przyznam się ze mam już spory dobytek :)
z tym ze ja kupuję użuwane ... i jak coś mi wpadnie w oko to kupuje
mam już kilka bodziaków ,kocyk ,materiał na poszewki na kołderkę i poduszkę ( poduszka będzie ale klin 0309 PROFILOWANA PODUSZKA KLIN DUŻA 60 x36CM (1406879043) - Aukcje internetowe Allegro) ręczniczek z kapturkiem, rajstopki i skarpeteczki, mam też kilka koszulek oczywiście większość białych albo pasujących dla oby płci :)
nie kupuje na razie typowo dziewczęcych ;) za to co kupiłam nie wydałam więcej niz 35 zł ;)

co do wózka to dla mnie wystarczy spacerówka rozkładana na płasko i zakładana w dwie strony a na stelażu montowany fotelik upatrzyłam sobie taki Wózek spacerowy Turbo 6S marki ABC Design - Foteliki samochodowe, wózki dla dzieci - Fotelik24.pl w środku ma takie usztywniane nosidło
łóżeczko tylko i wyłącznie turystyczne :)

mój mąż patrzył na mnie z wielkimi oczami kiedy weszłam do sklepu z wózkami i powiedziałam od razu co mnie interesuje :))
podoba mi się też x-lander niestety spacerówka jest tylko zakładana przodem do kierunku jazdy ale reszta mi pasuje
mam hopla na punkcie wózków przerobiłam ok 12 przy 3 dzieci :-D:-D:-D
 
reklama
Dobra dziewczyny kupiłam dziś pierwszą rzecz :-) UWAGA piękną sukieneczkę w Zarze. Ci co mówią, że będzie dziewczynka - na czele z moim tatą będą zwracać kasę jak okaże się, że chłop :-D

No ale nie mogłam się oprzeć i stwierdziłam że najwyżej sprzedam na allegro. :-) K się nabija ze mnie dziś okrutnie :zawstydzona/y:



showFullSize.php
[/URL][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Oli, sukieneczka prześliczna:-) Jak będę miała dziewczynkę, a Ty chłopca to zamawiam i odkupię:-)
Chociaż życzę i tobie i sobie, żeby nie będzie takiej konieczności;-)
 
Oli, sukieneczka prześliczna:-) Jak będę miała dziewczynkę, a Ty chłopca to zamawiam i odkupię:-)
Chociaż życzę i tobie i sobie, żeby nie będzie takiej konieczności;-)

szuszu wiedziałam że jak kupię to w razie co się nie zmarnuje :-D

Mam jeszcze takie buciki, ale to pozostałość pierwszej ciąży :-D młody też miał być dziewczynką

showFullSize.php
[/URL][/IMG]
 
a ja ostatnio poszłam do piwnicy bo siostra mi powiedziała,że mi odłożyła ciuszki a tam 9 pudeł , tylko,że wszystko dla dziewczynek:) Zobaczymy czy się przydadzą:)
 
Oli sliczna sukieneczka!! ja wczoraj tez polazilam po sklepach i te dzieciece ubranka, buciki to po prostu cud miod. Nic tylko miec kasy jak lodu i kupowac wszystko co wpadnie w oko. Te ciuszki, a zwlaszcza sukieneczki sa tak piekne, ze ciezko oczy od nich oderwac :) Dlatego po cichu marzy mi sie coreczka :p mimo, ze przeczucie mowi co innego :)
 
natt w końcu zapytałam moją siostrę o ten wózek. Okazało się ,że oni sprowadzali z anglii bo tutaj nic im się nie podobało albo było strasznie drogie. Oni mają taką spacerówkę,gdzie dzieci siedzą obok siebie. mojej siostrze nie podobały się właśnie te spacerówki ,gdzie dzieci siedzą jedno za drugim bo to 2 dziecko musi oglądać się na boki żeby coś zobaczyć. Jak masz jakieś konkretniejsze pytania to daj znać bo ja z a bardzo nie wiedziałam o co pytać:)
 
O kochana to zapytaj jakiej firmy mają ten wóżek,czy ma skrętne koła i czy mieli gondole czy od razu w spacerówce Maluchy były( bo ponoć i tak można:) ). Dzieki serdeczne:)
 
reklama
Gondoli nie mieli bo to nie są bliźniaczki, jak się druga urodziła to pierwsza miała dokładnie rok:) Więc mieli tylko spacerówkę. Będę dzisiaj spać u siostry to obejrzę ten wózek dokładnie i przekażę co i jak:)
 
Do góry