reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

kasica trzymam kciuki za negocjacje, dziewczyny mają racje

Ja mam dobrze, bo pokazuję coś K. i on mówi " dobrze kochanie, bardzo ładne " :-D wybieranie samemu wszystkiego ma swoje duuuuuże plusy :-)
 
reklama
A skrętne koła. Cóz ja sobie bez tego nie wyobrażam. Każdy wąski chodnik,waska alejka w sklepie nie stanowi z nimi problemu...

Wystarczy porównać facetowi do Sklepowego wózka ;)
w realu wszystkie kółka się kręcą a w carrefourze idzie nerwicy dostać , bo tam maja sztywne z przodu heheh u mnie takie porównanie trafiłoby hehe
 
dziekuje dziewczyny jesteście wielkie i nie przez ciażę:-D:-D
myśle ze dam rade
tylko nie mamy za bardzo czasu żeby po sklepach polazić a u mnie za dużo to ich nie ma.
W Opolu to znowu nie wiem gdzie takie sklepy sie znajdują, a jak mamy już czas to tylko na weekend i to też nie koniecznie jutro do pracy a tak by sie pojechało cos pooglądać
Ach ta praca, wykonczy mnie:dry:
 
Widzę, że tu już wózki idą w ruch :-D

PAmiętam jak byłam w ciąży z KAcprem to byłam ekspertem od wózków. Miałam obcykane wszystkie najnowsze modele, wszystkie opinie z internetu- bo to najcenniejsze źródło jest no i w sklepach też obmacywałam co mogłam ;-)

Teraz nie mam zielonego pojęcia co fajne, dobre, modne... wszak obcykana w temacie byłam 7 lat temu...

Nie wiem nawet czy kupię nowy wózek, bo mam po młodym inglesinę zippy - gondolę i spacerówkę, tylko fotelika brak, ale fotelik pewnie i tak inny bym wybrała ;) A szkoda, bo kupowanie wózka to niezła frajda...

Podoba mi się ten quinny ( mam nadzieję, że nie pkmuyliłam nazwy) sprzed 3 stron chyba ;)

Co do wiaderka. Dla mnie genialne do kąpieli tak od 4 miesiąca, ale nie wyobrażam sobie włożyć tam noworodka :no:
 
Widzę, że tu już wózki idą w ruch :-D

PAmiętam jak byłam w ciąży z KAcprem to byłam ekspertem od wózków. Miałam obcykane wszystkie najnowsze modele, wszystkie opinie z internetu- bo to najcenniejsze źródło jest no i w sklepach też obmacywałam co mogłam ;-)

Aluśka ja miałam dokładnie tak samo. Chyba z miesiąc w necie siedziałam czytając wszelkie opinie. A i tak pozostał dylemat między 2 modelami. W końcu zdecydowałam się na jeden z nich, ale po 4 miesiącach okazał się za mały i kupiłam ten drugi model więc miałam 2 w 1 :)
Stwierdziłam że na temat wózków to ktoś spokojnie mógłby pracę magisterską napisać :-)
 
hej
fajny temat dziewczynki :)
Nam z mężem od jakiegoś czasu podoba się ten wózek Wózek 3w1 Bolder SD ecoline 3w1 IMPLAST :) na allegro znalazlam z calym wyposażeniem torba, parasol, moskitiera, fotelik samochodowy itd... za ok 2100 - 2300 zł . Pozostaje tylko do wyboru kolor , dla dziewczynki chciałam różowy, dla chłopczyka stone ( ale z rad doświadczonych mam stwierdziłam, że wybierzemy kolor pasujący i dla dziewczynki i dla chłopca ) . A jak będzie , to się okaże hi hi
 
asia- faktycznie super ten wózeczek aż przez chwile chciałm zrezygnowac z x-landera na jego rzecz ale niestety w necie ma raczej zle opnie..choc musze jeszcze dokladnie poszukac. No i po chwili zasatnowienie cenowo wychodzi bardzo podbnie do mutsy a to juz cos sparwdzonego
 
reklama
kasica88 i devi , wlasnie postanowilismy, ze jak tylko lepiej sie poczuje, to wybierzemy sie w poszukiwaniu tych wozkow , zeby je przetestowac. chcialabym wozek nie jakis kosmiczny, tylko zeby malenstwu dobrze sie w nim lezalo, a pozniej siedzialo , bo to najwazniejsze.
 
Do góry