reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

W złożeniu i rozłozeniu jest banalnie prosty, a nam do renault megane ( czyli bagażnik powiedziałabym średniej wielkości)wchodził bez najmniejszego kłopotu. Jak bagaznik mniejszy to zawsze mozna koła odczepić co też w tym wózku jest banalnie proste!
 
reklama
ja mam clio, ale jak mnie remont w domu planowany na wiosnę nie wykończy nas finansowo to chciałabym zamienić samochód na coś większego.
Szkoda tylko ,że spacerówka nie ma przekładanego uchwytu,żeby dziecko mogło siedzieć przodem do nas:(
 
szuszu, a quinny to są te z kubełkowym siedziskiem?? Mi sie on wizualnie straaasznie podobał,ale powiem Ci ,że nam odradził go lekarz ortopeda,bo te kubełkowe siedziska( mówie o spacerówce) są beznadziejne bo dziecko siedzi ciągle w tej samej pozycji,wiec obciaza ciagle te same cześci ciała no i po prostu drętwieje po dłuzszym spacerze...Ale wiadomo wybór każda mama sama podejmuje...ja tylko tak piszę co nam wtedy ten lekarz powiedział. Pamietam,że byłam bardzo rozczarowana bo bardzo sie napaliłam na ten wózio,no ale co zrobić.
Buźki
 
u nas też faworytem jest x-lander. P. jak wczoraj go dopadł w sklepie to powiedziła że ten i żadne inny, już chciał kupowac wiec coś czuje ze decyzja zapadła :D

Z zakupów, to kupilismy jesienno-zimowy kobinezonik z kubusiem puchatkeim w Smyku z 100zł na 40zł- nie mogliśmy sie oprzeć.
I bodziak z H&M z napisem I love Dad , ktory byl prezentem razem z testem ciązowym dla P.
rozejrze sie jeszcze na wyprzedarzach za zimowymi ciuszkami na przyszły sezon co by potem w szczycie nie przeplacać:)
 
ja z tego co wyczytalam narazie to tez obstawiam x-lander´a. Ma duzo pozytywnych opinii.

Devi a z tymi ciuszkami na zime to nie taki zly pomysl, tym bardziej, ze wlasnie czas wyprzedazy. wiec mozna cos kupic okazjonalnie.
 
dziewczyny bo tak z nudow zaczelam allegro przegladac, a dokladniej to akcesoria dla dzieci. I natknelam sie na takie cos, co o tym sadzicie? bo ja nie wiem czy jakas zacofana jestem, czy jak... ale jakos nie wyobrazam sobie kapac dziecka w wiaderku :/ mimo tych calych swiadectw jakosci...
TUMMY TUB WIADERKO DO KĄPIELI 4 kolory (1377990787) - Aukcje internetowe Allegro

Naja, dla mnie to jest super:-) Ciężko jest wykąpać malucha w wanience, trzeba główkę trzymać, brakuje Ci rąk, dziecko przeważnie płacze w niebogłosy,a tutaj wydaje mi się, że było by dużo przyjemniej i mamie i dziecku:)
 
a dla mnie to wiaderko to jakiś kosmos:) Często kąpałam dzieci mojej siostry w normalnej wanience i jakoś nie było problemów...
jakoś nie wyobrażam sobie wkładania dziecka do czegoś takiego:)

a propos x landerów to też myślę o tym wózku. Słyszałam tylko,że są bardzo ciężkie i,że spacerówka nie do końca się rozkłada na płasko, więc już sama nie wiem. Myślę jeszcze o Mutsy...
 
reklama
O rany pierwszy raz widzę takie wiadro :szok: Nie wyobrażam sobie wsadzenia Pitra w coś takiego, on chodził na basen odkąd skończył miesiąc, uszy miał normalnie zamaczane, tak lubi baraszkować w wannie, u nas by się to nie sprawdziło
 
Do góry