reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Masiu ja tez sie nie mogew doczekac az malego urodze i podrosnie i pojade se z nim na zakupy :) jeju wyobrazcie sobie ze ja jak robilam zakupy dla domina pierw mu przykladaam do buzki czy pasuja hahahah do jego osoby hahahah jak do doroslego sie patrzy czy twarzowe hahahahahahaah wariatka:-D
 
reklama
Czesc mamuśki :-)
Na początku Wszystkim Gratuluje ślicznych babelków :tak::happy:

Wysprzedaje ciuszki po moim synku ... jesli któras była by zainteresowana to zapraszam na:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-dla-maluszka-do-rozmiaru-74-a-16487/
ceny zawsze mozna jeszcze ponegocjować ;-)
oczywiscie bede tez na bierząco dokładac kolejne pozycje ciuszków

oprócz ciuszków mam jeszcze inne rzeczy typu spacerówka, huśtawka, chodzik, mata itd ... zainteresowanym wyśle maila

pozdrawiam i serdecznie zapraszam :happy:
 
Anrus.... ale piękne te rzeczy.... :-) ;-)
chyba muszę poporosić brata męża, zeby nam na wyspach zakupił... może taniej będzie :-)
piękne.... ech :-)
 
Justipa jak masz taką możliwość to napewno warto i w 100% będzie taniej ja też się nie mogłam opszeć jedynie mam nadzieję że te ciuszki nie tylko na zdjęciach wyglądają tak słodko bo tyle kasy to bym się wkurzyła
 
reklama
Anrus gratuluję udanych zakupów :-)
ciuszki są śliczne zresztą dla dziewczynek zawsze są piękne :-)
na pewno będziesz z nich zadowolona :-)
sama firma mówi za siebie :-)
a jeśli chodzi o wójcika to naprawdę mają ładne kombinezony - znajoma ma dla swojej lali:tak:a ten co dałaś linka - śliczny ale 200zł. :szok:a nasze dzieci tak szybko rosną ja co 2 tygodnie zmieniam garderobę Natana - bo za małe :szok:
 
Do góry