reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Adus to dzialaj. wypytuj, posprawdzaj i zdaj relacje bo ja nie mam mozliwosci zaobaczyc go na zywo:-(, moge go tylko przez internet kupic, a sama w Polsce nie mialam okazji go obejrzec

Buziole
 
reklama
wózki bede comfort sa drogi a do tego ciezko je zlozyc itp.. Jane wspanialy,ale wersje spacerowa mozna zrobic tylko j jednym kierunku-tylem do mamy i maja fatalny przelacznik blokady kola-dziecko w to kopie.. ja wybralam wozek niemiecki -TEUTONIA. jest lekki, latwy w zlozeniu ale niestety drogi..

pozdrawiam

p.s pisze tu o 3-kolowcach
 
Co do wózków z przekładaną rączką są fajne na początku dla dzieci bo są przytulne, łatwo je zabudować gdy pada i dobre też gdy gorąco bo w budce można zrobić okienka ale kosmos zaczyna się gdy dziecko przekłada się w spacerówkę. Większość z tych wózków ma dość duże siedzisko i na początku maluszki zjeżdżają, a najgorsze w większości tych wózkach jest gdy po przełożeniu rączki tak by dziecko jechało przodem do kierunku jazdy, wtedy większość wózków traci sterowność:szok:, łatwo utknąć wtedy na krawężniku, przy spadzie chodnika może być nawet wywrotny.

Do tego widziałam w kilku Tako, że bardzo ciężko chodzi hamulec. Moja koleżanka wręcz w niego kopała:szok:
Choć co do hamulca, to przed kupnem wózka dobrze sprawdzić każdy, bo ponoć nawet najlepszym marką zdarza się trefny hamulec, no i jak tu kupować wózek przez internet.
 
Silka ten wózeczek jest śliczny ale jaką ma cenę w porównaniu do inglesina classic i szkoda że występuje tylko w takich ciężkich kolorach bo te jasne są piękne ale chyba raczej nie praktyczne ja jak narazie mam ochotę na Deltim Leo ale naczym się skończy to niewiem naprawdę te wszystkie ceny są straszne niemyślę nawet o takim powyżej 1500zł ale ten co pokazałaś to bardzo mi się podoba właśnie takie mi się podobają
 
Witam!~CZy ktos wie moze gdzie na śląsku jest sklep w ktorym mozna zobaczyc wozek First Wheels city elite:confused: Mieszkam obok Gliwic. Bardzo podoba mi sie ten wozeczek, ale widzialam go tylko na necie. Prosze o pomoc!!!!:-)
 
no wlasnie masiek i tu jest pies pogrzebany:tak:, ale ja za duzego wyboru nie mam bo te wozki ktore mozna kupic w sklepie to sa poprostu tragiczne:wściekła/y:, kolory pogrzebowe albo wozki w ksztalcie trumien:no:, bo tu w anglii nie ma wyboru, tutejsze mamuski lubuja sie w wozkach typu parasolka od urodzenia do 5 roku zycia:wściekła/y:, a moj wyjazd do polski oddala sie coraz bardziej:zawstydzona/y:. Fakt rozmyslam nad jednym ( od wczoraj :-)) Quinny Buzz w kolorze zielonym tylko ze cena mnie troche przeraza:szok:, no bo skoro mozna miec tanszy i fajniejszy:-), bo ja musze jeszcze batalie z mezem stoczyc bo kazdy chce cos innego ( ja Tako on Quinny), d;atego dla mnie sa cenne kazde informacje:tak::-)- dzieki

Silka sliczne te wozki to fakt, tylko wlasnie te kolory, albo ciemne albo zupelnie jasne, no i jak spacerowka do nich wyglada- a poza tym to co ja sie interesuje jak i tak go tu nie kupie:-D:-D:-D
 
Silka, Emmaljungi są super i podobno nie do zdarcia :-) Sama się zastanawiam, choć na razie mam innego faworyta, bo mam fioła na punkcie skrętnych kół ;-) Ale Emmaljunga jest na drugim miejscu :-) Ten, który Tobie się podoba jest naprawdę fantastyczny!!! :-)
 
reklama
MASIEK masz rację jeśli chodzi o wózek ale moja bratowa miała i nie narzeka jeszcze popytam parę osób które miały ja nie mam funduszy ogromnych więc nie kupię droższego niż 700 stów bo nie mam kasy podoba mi się ten wózek co SILA ale cena kosmos jak dla mnie widziałam tańsze znowu modele nawet po 800 i jak dla mnie nie za bardzo ten tańszy model...wiadomo kasę trza wywalić na coś lepszego ale zobaczymy...na głęboki oszczędzam ale na spacerówkę już nie więc nie zależy mi ze TAKo ma złe spacerówkę bo z niej nie mam zamiaru korzystać mam w planach inną ale zobaczymy jeszcze...
 
Do góry