reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Zerknijcie do Biedronki - po wizycie w Lidlu gdzie już nic ze staników nie dostałam - przypadkowo zawitałam do Biedronki i okazało się, że są staniczki, legginsy, sukienki, koszulki i piżamki dla ciążówek :)
 
A ja sobie dziś kupiłam 2 sukienki w carry :-) na wyprzedaży. Cieszę się że mi się udało bo już przestałam wierzyć że mogę wyglądać choć trochę ładnie...
 
też myślałam czy sobie czegoś nie kupić..ale kurdę... miesiąc został. szkoda mi kasy.. kupię sobie cos na wyprzedaży po ciąży. wiem, że nie będę miała płaskiego brzucha tydzień po porodzie, ale będzie sie zmniejszał powoli. a tak poza tym to nie przytyłam więc luźna bluzka i już :)
 
Mi zostały 2 miesiące. A już prawie nie mam w czym chodzić w te upały. Nie sądzę żebym szybko zrzuciła więc po ciąży też się przydadzą :-( kupiłam zwykłe, nie ciążowe.
 
Elifit,
możesz podesłać linka jakiegoś do tej promocji w rosmanie? Bo ja nigdzie nie mogę tego znaleźć, co gorsza jak się loguję to nie widzę też ile wizyt mi zostało do następnego poziomu rabatu...
jakaś masakra ta strona rosmana, a raczej nie mam problemów z ogarnianiem internetu, buuu...
 
Elifit,
możesz podesłać linka jakiegoś do tej promocji w rosmanie? Bo ja nigdzie nie mogę tego znaleźć, co gorsza jak się loguję to nie widzę też ile wizyt mi zostało do następnego poziomu rabatu...
jakaś masakra ta strona rosmana, a raczej nie mam problemów z ogarnianiem internetu, buuu...

Perło powinno Ci przyjść na maila a potem trzeba się zalogować. Ja też mam problem z logowaniem z telefonu.
 
reklama
jak sie zalogujesz to ten kupon od razu się pojawia, takie okienko wyskakuje, jest też w zakładce moje kupony czy jakoś tak

mama była dziś w biedronce u siebie i kupiła mi bluzkę tą ciążową, bo w mojej nie ma nic z tej oferty... jeszcze muszę jakieś spodenki sobie sprawić, tylko mam dylemat, czy ciążowe w hm, czy może jakieś zwykłe bawełniane? ale takich bawełnianych nie założę do sklepu czy na większy spacer...
 
Do góry