reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
ja nienodciagam.Jakos idealnie sie z mala zgralam spija wszystko z obu cycow i zasypia.za trzy godziny cyce pelne i mala gotowa do posilku;) Cudownie ominal mnie nawal pokau i inne takie.

ALG szacun!
 
Tak wiem :zawstydzona/y: ale jak mnie boli piers i robią mi się "kamienie" pod pachami i twarde piersi to chciał nie chciał muszę ...
To jest trochę wina tego co w szpitalu było, bo mały spadł na wadze trochę (190g) to babki kazaly mi 2 dni pic herbatke wspierajaca laktacje bo mam za malo mleka... no to ja piłam a one go dopajały butlą... no a teraz ja mam duuuuuuuuuuuuuużżżzo mleka :dry: malemu daje tylko moje a już i tak zamroziłam dwie torebki po 150 ml ...odciagam tak mniej wiecej raz na 6 godzin... więc to chyba nie jest jeszcze tak czesto...:confused:
 
ALG- nic się nie martw niektóre kobiety tak mają. Ja przy synku także ściągałam po 120-160ml mleka co 4h. (łącznie z dwóch piersi)
Lepiej radzic sobie z nadmiarem niż brakiem, więc tylko się ciesz!:-)
Dajesz synkowi co najlepsze i jeszcze mrozisz więc będziesz sobie mogła pozwolic na wyjścia z domu i relaks bez dziecka :tak:
 
Na chwilę obecną wychodzi że przy jednym ściąganiu jest ok 150/170 ml ściagnięte z dwóch cycków.
I tutaj znów napiszę że niesamowicie cieszę się z tego laktatora bo naprawdę dokładnie i delikatnie ściaga. Najpierw pobudza wypływ takim "ciumkaniem" jak dziecko na początku robi a później robi głębokie odciaganie.
Fajnie to widać jak zaciągnie i taka strużka mleka leci :-D
 
Hurra, po dwóch dniach namyślania się i oglądania, wybraliśmy wózek dla Kluska, prezent od moich rodziców.

Taki, o:

wozek-wielofunkcyjny-jedo-bartatina-alu-plus-classic.jpg Jedo Bartatina Alu Classic, ale kolor wybraliśmy ten:

m_C-223.jpg
 

Załączniki

  • wozek-wielofunkcyjny-jedo-bartatina-alu-plus-classic.jpg
    wozek-wielofunkcyjny-jedo-bartatina-alu-plus-classic.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 116
  • m_C-223.jpg
    m_C-223.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 91
reklama
a czemu nie limonkowy ? :-D

no to życzę, żeby fura się podobała synusiowi i dobrze Wam służyła
ja tez się nad nim zastanawiałam, ale jednak kurdupel jestem i gabarytowo był za duży :-D
 
Do góry