reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
Ja wolę poczekać z zakupami do 7 - 8 miesiąca ale mama zdążyła zrobić dla swojego wnusia sweterek i buciki na drutach i szydełku :) Są śliczne i jak tylko znajdę kartę do aparatu to Wam pokażę :)

Co do pieluszek wielorazowych - chyba się na takie zdecyduję ale wolę poczytać jeszcze opinie bo jest ich wiele rodzajów, w których się jeszcze nie łapię :tak:.
 
ja tez planuja zakupic taki wlasnie wozek tylko ze z kolami ktore mozna pompowac.super sie je prowadzi i sa naprawde lekkie i praktyczne :)
 
Hej poradźcie mi coś... jak sie urodzi młodsze dziecko, starszy bedzie mniał 2latka i 7 miesięcy. Planuje wtedy kupić tak na kilka miesięcy wózek 2 w 1 by był dla młodszego dziecka i dla starszego. Dodam że w domu jak i na spacery czy zakupy, wychodzę sama z dzieckiem... wiec nie wiem czy kupować taki? to ma sen?
 
Ja nie zamierzam. Kuba już od ponad roku nie chce jeździć w wózku. Planuję kupić tylko wózek głęboki, jakiś z długą gondolą, bo dzidzior pewnie szybko nie będzie się mieścił (jak i Kuba). Spacerówkę mam, ale głęboki nam się doszczętnie popsuł, poza tym był niesamowicie ciężki:baffled:
 
Bardzo fajny ten wózeczek Kasienkadg :tak:

Eklerka mój maluch od mniej więcej 2 latek nie chciał w wózku jeździć.
Już pisałam którejś z dziewczyn, że u mnie babki kupują takie podkładki doczepiane do wózka. Na której dziecko może stanąć jeśli się zmęczy.
 
Ja dla synka tez ta podkladke zamierzam kupic jak sie zmeczy stanie na niej a tak bedzie chodzil

fajny ten wozeczek musze przyznac ze bardzo mi sie spodobal natomiast nie mam zaufania do fotelikow samochodowych z takich wozkow teraz chyba kupie chyba fotelik maxi cosi
 
reklama
Do góry