reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy na Allegro :-)

bettina z W-wy... mozna sie umowic w Rembertowie, bo juz sie kiedyś kontaktowałam...
z polecic moge sprzedawce maluch_2004, bo kilka rzeczy kupiłam ...
 
reklama
a to moje dotychczasowe zakupy

1copy8fd.jpg


2copy4wo.jpg


3copy1tp.jpg


na razie licytuje ;D
4copy2de.jpg


5copy7wy.jpg


 
gaga co to są te owieczki? bo mi się spodobały, ale nie wiem do czego one są ??:)
 
mi tez się spodobały ;D
to są chyba takie podpórki dla maluszka, żeby np leżał na boczku i sie nie obkręcił na plecki albo brzuszek
 
nie trafiłyście moje drogie ;) to jest podusia i kocyk (tylko zwinięty) do wózeczka wszystko z polarku na taka pogodę ciepło - lekko chłodną :)
 
ja włąsnie wczoraj go uprałam i mi sie nie pojawiły... ale faktycznie zdziwiło mnie to że są na taśme klejącą przylepione w pudełku
 
reklama
Asiolku nie wiem moze moje lezaly na wystawie w sklepie i moze dlatego
jak tylko dorwe sie do aparatu to zrobie i pokaze jak to wyglada moj patryk chcial jechac i oddac im to do sklepu
Nie chcialam sie dochodzic
ale tego juz dziecku nie zaloze chyba ze po domu ::)
 
Do góry