reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Pomysłem Lilijki zakładam nowy wątek:tak: abyśmy pisały co się sprawdza a co jest zakupową klapą;-)
Na pewno warto podzielić się doświadczeniami:tak:
 
reklama
Ja polecam odciągacz do pokarmu bo niestety wiele kobitek, a przynajmniej coraz więcej z mego otoczenia ma problemy z pokarmem i dobrze jest wówczas gdy Brzdąc płacze w niebogłosy podczas karmienia to odciągnąć pokarm, zobaczyć czy jest go dużo bo może być problem ukryty w ilości mleka. Może też być problem w jakości mleka, ale to się wówczas stosuje specjalną dietę.
Może taki błahy podałam przykład, ale nie jestem jeszcze mamusią i bazuję na doświadczeniach innych znanych mi osób.
 
No proszę, to nie muszę wątku zakładać:-)
Ja gdzieś czytałam powtarzające się rady: body, body, body..ponoć super sprawa i najlepiej sie sprawdza przy dzidziusiu:-)Ciekawa jestem waszych opini-doświadczone mamusie:-)
 
dla chętnych: aparat fotograficzny

Właśnie.. :zawstydzona/y: Mój mężczyzna szaleje na punckie tego, żeby nagrać poród.. Dla mnie to chwila tak intymna, że nie chciałabym, żeby wyszła poza naszą trójkę... Zgadzam się na zdjęcia dziecka i mojej ew. twarzy a nie tego jak męczę się rozkraczona.. Jak dla mnie sprawa przesądzona - jak przyjdzie z kamerą - nie zostanie wpuszczony.. :D:-)

A Wy jak sądzicie, jak u Was z tym będzie?
 
Ja już jak idę do sklepu, to zakopuję się w rzeczach dla dzieci, także boję się już o mój portfel, bo okaże się, że będę miała trzy wanienki bo każda była śliczna :D:-D
 
No proszę, to nie muszę wątku zakładać:-)
Ja gdzieś czytałam powtarzające się rady: body, body, body..ponoć super sprawa i najlepiej sie sprawdza przy dzidziusiu:-)Ciekawa jestem waszych opini-doświadczone mamusie:-)
No popieram body, bodu i jeszcze raz body i do tego pół śpiochy na noc :-)
Wygodnie przewinąć i nie odkryje plecków :-)
 
Ja jeszcze nie myślałam nawet o tym czy rodzić z Moim:p Na szczęście mnie kamerować nikt nie będzie, może ewentualnie fotka jak już bobasek jest na brzuszku po urodzeniu:)
 
no ja tez nie chcialabym zeby mnie moj B kamerował, ale foteczki jakies dzidziulków świeżo po urodzeniu owszem, bardzo fajna rzecz :)
 
reklama
Do góry