Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.


Niezła lista, jeśli chodzi o moje zdanie, to
1 Body z krótkim rękawem w grudniu- najwyżej 2 sztuki.
2 Kaftaniki używałam tylko przy 1szym dziecku i jest to nie wypał- takie jest moje zdanie. Amelka byla wiecznie poodciskana bo kaftanik się podwijał itp.
3 Zdecydowanie przynajmniej 2 cieplutkie czapeczki i rękawiczki, Grubiutkie skarpeteczki- jakby nie patrzyć grudzień :-) i w bardzo zimne dni nawet w śpiworku na spacerku może być dzidzi zimno.
Pamiętajmy, że maleństwu najszybciej marźnie główka, rączki i nóżki.
4 Dodam krem na zimę od 1szego miesiąca. To naprawdę ważne, jeśli nie macie zamiaru z 1szym spacerkiem czekać do wiosny
Pozdrawiam
Nie trzeba dzieciaczka rozbierac calego do przebrania pieluszki.Genaralnie moja rada.
Jedziemy z dokumentami i żeczami do porodu i 1 zmianą ubranek dla dziecka + jakieś 10 pieluszek.
Po porodzie mąż zabiera nasze przepocone ubranka i to co już nie jest potrzebne a rano przywozi torbę dla dziecka.
Mi się to sprawdziło.
Jakoś nie wyobrażam sobie wejścia do szpitala z 3 torbami :-)
Po za tym lista Joanny całkiem, całkiem.
