reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

Joasia,
mój miał wszystko popakowane i wyglądało to tak:
-w prawej zewnętrznej kieszeni są chusteczki, podaj mi,
- nie ma nie spakowałaś....
itd.
Oczywiście jak się zwlekałam z łóżka to wszystko było.
No ale te 3 torby i babka z bólami było by nie złe.
już widzę miny położnych :szok::-D
 
reklama
Body to chyba rewelacja na calej lini :-) , I spioszki rozpinane w kroku :-D Nie trzeba dzieciaczka rozbierac calego do przebrania pieluszki.

dagmar te misie do kapieli to o du*e rozbic ,mi najlepiej bylo kapac Patryka bez niczego od pierwszych dni!
NO i juz wczesniej pisalysmy nie kupujcie ubranek zapinanych na pleckach ,dzidzi jest poprostu niewygodnie w tym lezec.

Też kupiłaś super misia :-)
 
Joasia,
mój miał wszystko popakowane i wyglądało to tak:
-w prawej zewnętrznej kieszeni są chusteczki, podaj mi,
- nie ma nie spakowałaś....
itd.
Oczywiście jak się zwlekałam z łóżka to wszystko było.
No ale te 3 torby i babka z bólami było by nie złe.
już widzę miny położnych :szok::-D

NO biedny sie stresowal bardzo !!!!!! :-D Ale faceci sa nieporadni w naglych wypadkach ! Wazne ze dal rade !
 
No ale był i to się liczy :-)
Tylko 2gi poród przeżył bardzo i teraz powiedział, że nie pójdzie, że nie da rady.
Ja sama też nie dam rady :-(
Chociaż wolę sama, niż cesarkę.
Ci źli lekarze chcą mi cesarkę robić :angry:
Boim się
 
Też kupiłaś super misia :-)
A kupilam kupilam !!!! Wracalam jak na skrzydlach ze udalo mi sie kupic cos tak superanckiego i paktycznego !!!!! A jak przyszlo co do czego ,to nawet niewiedzialam jak tego uzyc ,maly sie darl w niebo-glosy ,a mi kapanie nie wychodzilo.Maz spokojnie podszedl ,wyciagnol dziadostwo ,wrzucil do smietnika ! I tak zakonczyla sie przygoda z beznadziejnym misiem !!!!! wlozylismy pieluszke tetrowa do wanienki ,polozylismy drzacego sie malego i przykrylismy go ta mokra pieluszka - uspokoil sie odrazu :szok:.Pielucha tetrowa w wanience zostala do czasu az maly zaczol siadac ! NIeiwm czemu ale zawsze ta tetrowka w waniennce go uspokajala !
 
No ale był i to się liczy :-)
Tylko 2gi poród przeżył bardzo i teraz powiedział, że nie pójdzie, że nie da rady.
Ja sama też nie dam rady :-(
Chociaż wolę sama, niż cesarkę.
Ci źli lekarze chcą mi cesarkę robić :angry:
Boim się


A u mnie odwrotnie , pierwsza byla cesarka .Mimo big planow zeby maz uczestniczyl w porodzie nie dalo rady.Rach ciach i pocieli mnie! Łobuzy ;) ...
Teraz mowia ze zrobia wszytko abym rodzila naturalnie .....Ja sie tego bardziej BOJE :baffled:

Ja sie czulam rewelacyjnie po cesarce , a bolalo mnie chyba tylko cewnikowanie ....To jedyny bol jaki pamietam z cesarki !!!! Znieczulenie mialam zewnatrzoponowe.
 
A kupilam kupilam !!!! Wracalam jak na skrzydlach ze udalo mi sie kupic cos tak superanckiego i paktycznego !!!!! A jak przyszlo co do czego ,to nawet niewiedzialam jak tego uzyc ,maly sie darl w niebo-glosy ,a mi kapanie nie wychodzilo.Maz spokojnie podszedl ,wyciagnol dziadostwo ,wrzucil do smietnika ! I tak zakonczyla sie przygoda z beznadziejnym misiem !!!!! wlozylismy pieluszke tetrowa do wanienki ,polozylismy drzacego sie malego i przykrylismy go ta mokra pieluszka - uspokoil sie odrazu :szok:.Pielucha tetrowa w wanience zostala do czasu az maly zaczol siadac ! NIeiwm czemu ale zawsze ta tetrowka w waniennce go uspokajala !
Bo pieluszka tak działa, stara sprawdzona metoda. Ja się w sklepie z moim posprzeczałam, że chce misia bo to takie super. Użyliśmy raz a potem tak jak u ciebie się skończyło :-D
 
Joasia,
a potem wiesz moja koleżanka miesiąc chodziła zgięta bo ją tak szew bolał.
Jakie to uczucie ta cesarka?
Znieczulenie wiem bo w marcu miałam operację kolana.
Ale sama cesarka podobno boli i wymiotować się chce jak dzidzie wyciągają...:-(
 
Joasia,
a potem wiesz moja koleżanka miesiąc chodziła zgięta bo ją tak szew bolał.
Jakie to uczucie ta cesarka?
Znieczulenie wiem bo w marcu miałam operację kolana.
Ale sama cesarka podobno boli i wymiotować się chce jak dzidzie wyciągają...:-(

Ja mialam trudne pierwsze dni , nie czulam bolu nawet po chyba ze chcialo sie kichnac ,kaszlnac czy smiac sie! Bylo trudno bo wszystko ciagnelo.No i pierwsze siku !!! Ałć!Ale przeciez takie odczucia sa i po poodzie naturalnym!Ja z reka na sercu mowie ze nic mnie nie bolało ,rozmawialam sobie normalnie z lekarzami :) Jak malego wyciagneli cieszylam sie ze placze ,co oznaczalo ze zyje !
Ja cesarke przeslam gladko ,byc moze dlatego ze ciagle cos do mnie mowili ,smiali sie itp. i nie koncentrowalam sie zbyt wiele na cesarce.
 
reklama
Joasia,
a potem wiesz moja koleżanka miesiąc chodziła zgięta bo ją tak szew bolał.

Z kolei niedawno rodziła moja przyjaciółka, naturalnie, żal mi było na nią patrzeć - 2 tygodnie nie mogła siadać na tyłku, od parcia całe oczy czerwone, ramiona i dekolt sine tak jej popękały naczynka..
A druga kumpela 30 minut i miała dziecko przy cycu ledwo się napięła i już wypadło..

:eek: Chyba musimy się same przekonać co dla nas lepsze, ważne żeby dobrzy lekarze byli obok i wiedzili kiedy i jak reagować..
 
Do góry