reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
u nas wszystkie najróżniejsze kubki i bidony poszły w kąt, młody pije z butelki od wody mineralnej nałęczowianka, to nie jest typowy sportowy ustnik a jakieś takie dziurki ma
u nas od wielu wielu tygodni butelki kubusiowe z tymi ustnikami... a do tego pije normalnie z kubka plastikowego (nie rozlewa na siebie i umie po domu chodzic ostroznie z kubkiem)... ale najlepiej jej sie pije wode z kubka na schodach.... ale wlewam jej okolo 1 cm i robie dolewki jak wypije...
 
U nas bidon do samodzielnego picia i normalny kubeczek plastikowy z canpola do picia ze wspomaganiem ;)

czekalam na oferte wlasnie takiej kuchni i co??? nie ma jej w necie... jestem zawiedziona...

Wiolan, pewnie jutro już będzie dostępna ta kuchnia w necie. Jest napisane, ze CHWILOWO niedostępne. Z kombinezonami też tak było, jak weszłam, to był wyprzedany, a następnego dnia już normalnie w sprzedaży do końca katalogu.
 
lenkaa: jak weszlam w ta kuchnie to napisane bylo, ze juz artykuł jest niedostępny w internecie ... to tak wyglada jak wykupiony... ale popatrze jeszcze jutro i pojutrze... dzieki...
 
aga pytałaś o sanki - ja zastanawiam się nad tymi :

Sanki FULL OPCJA materacyk oparcie podnóżki pchacz (1887689833) - Aukcje internetowe Allegro

mają praktycznie wszystko, co jest mi potrzebne, ale cena nie zachwyca jak na sprzęt raczej okazjonalnie używany w warunkach ścisłego centrum w mieście, gdzie wszystkie chodniki są konkursowo odśnieżane. Osobom spoza miasta częściej się przydadzą, no ewentualnie mogłyby być trochę większę, żeby się jeszcze tyłek rodzica zmieścił podczas zjazdów ;), więc jeszcze szukam, ale ten typ mam w obserwowanych.
 
u nas na pewno odpadają sanki drewniane gdyż dla mnie są za wysokie, a że my będziemy więcej śmigać z pagórków to zależy mi by mały w razie "W" nie spadł z sanek dlatego chciała bym takie.
Sanki dziecięce dla niemowląt i małych dzieci plastikowe 10766 B niebieskie *** Towar chwilowo niedostępny *** - kupujmarkowe.pl
widziałam też tańszą wersje tylko bez zapięcia.
poza tym nigdy nie lubiłam drewnianych bo były wolne i ciężkie ;-)


patrzcie na ten bajer, jak bym miała kilkanaście lat mnie też bym taki kombinezon chciała :tak::tak::tak:garderobe33 style blog:: Spodnie z sankami, sanki ze spodniami

i jeszcze coś uwielbiam buty z decathlona

http://www.decathlon.com.pl/PL/arpenaz-snow-150-jr-07-08-red-22741279/
http://www.decathlon.com.pl/PL/forclaz-snow-600-137656763/
http://www.decathlon.com.pl/PL/weasy-153019202/

śliczne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry