reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
W tej chwili wyświetla się link do suwaczka, wklej ten kod BBcode w okienko sygnatury, ono jest podobne do tego do pisania posta. Próbuj, pisz posty i sprawdzaj aż się uda, potem możesz pousuwać swoje zbędne posty
 
No to kobietki chwale się tym co w czwartek kupiłam:-)
I jak Wam się podobają te słodkości???
Część ubranek jest większa tak akurat na następną zimę:-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 34
  • 3.jpg
    3.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 30
  • 4.jpg
    4.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 30
  • 6.jpg
    6.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 27
normalnie cukierkowa panienka he he
powiedz gdzie to kupiłaś i jaki wyszedł Ciebie koszt? bo ja to mam chyba więcej używanych ciuszków :blink:
 
Faktycznie wszystko jest różowe ale takie ciuszki to albo są niebieski albo różowe wielkiego wyboru nie było...;)
Te większe ciuszki kupiłam w galerii na wyprzedazy,część udało się mi dostać po przecenach...bo akurat likwidowano sklep i na koniec zrobili duże promocje ale 2 kompleciki zapłaciłam jak za buraki...trochę drogie ale śliczne:)
Niestety ja nie mam używanych ciuszków...bo nie mam po kim.
W rodzinie i u znajomych same chłopaki.
 
też zauważyłam,że w sklepach jest właśnie najwięcej różowych lub błękitnych ciuszków.
ja używane mam z lumpeksu lub z allegro jakieś zastawy kupowałam :tak:
 
A ja dumna mamusia dzisiaj kupiłam pierwsze ubranka dla mojego maleństwa... byłam w C&A i były fajne przeceny...
kupiłam:
jeansy na 68
sztruksy na 74
dresy na 62
gdy uda mi sie zrobic fotkę to wam wrzucę:-D
 
reklama
Dziewczynki pytanie:

czy butelki Tommee Tippy pasują do sterylizatora i podgrzewacza Aventu?

Z Antosiem mam caly zestaw Aventu - ale butelki sa juz takie zniszczone. Antos tych najwiekszych uzywa do dzis :( teraz chcialabym butelki i smoczki TT, ale nie wiem czy nie bedzie sie to wiazac ze zmiana sterylizatora i podgrzewacza czego chcialabym uniknac...

Kto wie - niech sie podzieli...

chciałam Wam jeszcze polecić wanienke turystyczną dla tych mam ktore nie boją sie podrózować z dzieckiem.. pamietam ze nam z Antosiem bardzo sie przydawała, szczegolnie, w hotelach gdzie w lazienkach jest prysznic i nie ma za bardzo jak umyc maluszka
http://www.allegro.pl/item862013910_wanienka_nadmuchiwana_jane_duza_promocja_w24h_gls.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry