reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Bali ja tez nei widze,wskakuje zeby sie zal

Afi super budziki:)ile dalas za nie?tyle co na stronce?

ja tez nei kupuej polbutow,zobaczymy czy beda dobre z jesieni i sie okaze,zcesto jest tak ze zaraz w letnie wskakujemy
 
reklama
dziewczyny bez logowania się nie da :-(

a gdzie kupić te walizki trunki, żeby były oryginalne, kto wie? bo jakieś tanie na allego, a ja się boję szajsu :-p
 
agulam, niestety tak... :/

justme, ale to takie półbuty a'la adidasy, tylko nieco wyższe. kolejne tez już letnie chciałabym kupić. ewentulnie jakieś trampki lub baleriny bym dokupiła.
 
w fabryce wafelków...
Plecaki, walizki, torby dla dzieci - FabrykaWafelkow.pl
a po ile na allegro widzialas??? bo ja kupowałam za 130 PLN jakieś 3 lata temu i mam oryginał.....
na allegro tak po 100 zł z groszem, ale dziwne, bo te same po 270 są też w różnych sklepach


już nie myslę, bo w necie znalazłam, że można je dużo taniej kupić niż na tej niby wyprzedaży :baffled:
w sumie na lotnisku to sie liczy, żeby się wyróżniały, żeby nie wyszukiwac swojej granatowej walizki na taśmie wśród tysiąca podobnych, a te są nieźle pojechane w te misie :-D
 
bali i niezla cena jednak.. ale jak widzisz czasami wyprzedaze sa pic na wode fotomontaz.. ja kilka rzeczy zwrocilam, bo kupilam np. za 129 PLN, po czym przychodzi do mnie rzecz i cena widnieje na niej 99 PLN:eek:
co do trunki to proponuje jednak fabryke wafelkow zaatakowac.. tam są oryginały...
 
Ostatnia edycja:
Just takie drewniane domino mamy już z rok, Leonowi się już znudziło, ale jak nie macie żadnego to fajnie to mieć w zapasach,
ja młodemu kupiłam ostatnio kostkę edukacyjną z palikami
kostka.jpg
trzeba tak układać klocki, żeby był sześcian, młody często po nią sięga i głowkuje
a tu mam pomysł dla chłopaków na urodziny Samolot z tektury
maluje się wspólnie z goścmi, a solenizantowi zostaje super sprzęt, szczególnie jak jest fanem lotnictwa :-)
 

Załączniki

  • kostka.jpg
    kostka.jpg
    2,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry