reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Afi to jest firma Voila, ciężko to kupić na allegro, u nas w centrum handlowym jest takie stoisko z drewnianymi zabawkami

jeszcze Ci powiem, że Jasiek (11 m-cy) mial to w garści to sobie przebierał językiem i nabijał, oczywiście bez tego głownego założenia
 
reklama
justme, podoba mi sie piramida zwierzatek. a podobne domino mamy :)

powinnam tez kupic Jagodzie jakies memory.

a ostatnio kupilam taka gre TREFL Gra Pizza prosta, ale bardzo fajna. była w biedronce łączona z inną grą - SKLEP (też trefla) ale nie mogę znaleźć w necie. ta druga troche trudniejsza, bo trzeba liczyc, ale tez sie Jagodzie podoba :) Jak Julu idzie spac, to gramy we trójkę :)
 
Afi - dzieki za info o grze. Własnie weszłam tu dzis żeby was podpytac czy ktoś kupował gry w Biedronce. Są w 2-pakach po 19,99. Wiec chyba jutro tą z pizza zakupię ;)

U nas z gier na czasie jest ostatnio czarny piotruś ;)
 
reklama
Do góry