reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Hej,
dziewczyny podrzućcie pomysły- co kupić dziewczynce na chrzest?? Czekam na oryginalne i ciekawe pomysły:happy2:.

mozesz kupic specjalnie wyhaftowany dla dziecka kocyk ( z datą urodenia, albo datą chrztu).. nei moge znalezc teraz linka do tego sprzedawcy, ktory tka specjalnie na zamowienie kocyki bawelniane w kolorach rozowym albo niebieskim (nie ma haftów osobnych ale wszystko jest jedną calością utkane)

albo nastepną propozycją jest srebrny smoczek/lyzeczka rowniez z grawerem
 
reklama
Ostatnia edycja:
Agnieszka, a ten rozmiar to teraz na Nadię dobry? Bo kojarzę, że z reguły Next ma spore ubrania, służą dłużej niż wskazuje metka
 
Agnieszka, a ten rozmiar to teraz na Nadię dobry? Bo kojarzę, że z reguły Next ma spore ubrania, służą dłużej niż wskazuje metka
Rozmiar jest dobry.Aczkolwiek bym powiedziała,że to takie większe 98. Bluzeczka to tunika, na pewno posłuży dłużej.Ogólnie b. fajna bawełana.Nadia jest średnia,ma ok. 95-96 cm i na nią ten komplet jest ok.Na dziecko wyższe parę centymetrów też będzie dobry.
 
do kupienia w biedronce za 8.90:)
elefun-plastociasto-rozne-zestawy-d29622_5_6745.jpg
 
do kupienia w biedronce za 8.90:)
elefun-plastociasto-rozne-zestawy-d29622_5_6745.jpg
dziewczyny teraz sobie tak myślę że u mnie ta ciastolina była na otwarcie nowego sklepu......

Jeśli któraś lubi ubranka z 5.10.15 to jest duża wyprzedaż spodnie dżinsowe za 13zł nożna już kupić:tak:

ja kupiłam młodej taką koszule ale jest za mała i jutro muszę oddać, mam nadzieje ze 116 będzie a cena fajna:tak:
Koszula Dziewczęca 3J2402 - 5.10.15
 
reklama
Do góry