reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Zaskoczyłyście mnie tematem.Dla Dzidzi nic jeszcze nie kupowaliśmy.Moja koleżanka chce nam przekazać łóżeczko po swoich córkach i to będzie pierwszy sprzęcior dla Malucha:-)Dodam,ze koleżanka nie wie,że jestem w ciąży,nie miałam okazji się z nią spotkać,a nie chcę taaakich wiadomości mówic przez telefon.
 
reklama
Witam
Mam do sprzedania ubrania ciążowe, 2 pary spodni(zmateriału brązowe i jeansy niebieskie) okolo 50zl za szt., 2 bluzki(brązowa i biała w czarne wzory) ok. 20 zł za szt. i 2 sukienki (sztruksowa beżowa i jeansowa niebieska) waszystko w rozmiarze M/L ok. 30 zł za sztuke :-) jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę zrobić zdjęcia, osoby z Poznania moga przymierzyć, ceny możemy negocjować ;-) Pozdrawiam!
 
Fajny wątek, zwłaszcza ze zdjęciami ubranek :-D

Ja mam bardzo dużo rzeczy po synku, ale że mój syn to dziecko lata, to trochę trzeba będzie dokupić zimowych ubranek w rozmiarach 56 i 62.

Bardzo mam ochotę jechać do sklepu i kupić jakiegoś symbolicznego bodziaka dla maleństwa, no, ale na razie mam jeszcze nakaz leżenia i muszę te przyjemności odłożyć na potem.
 
Moje dziecie też było letnie, bo maj nalezał do upalnych. Cos tam mam po listopadowym synu kolezanki, z trzy czy 4 rzeczy, ale rzeczywiście trzeba bedzie to wszystko przejrzeć i zrobic listę co dokupić :szok:. Wogóle na to nie wpadłam...

Za to przy Janku miałam szczęście, bo jakoś we wrzesniu sasiadka przyszła do mnie i powiedziała, ze z mężem zdecydowali, że nie będą juz mieć więcej dzieci (mają syna 7 lat) i czy chcę od nich to co chowali na przyszłość. No i obłowiłam się troche :-). Wogóle powiem wam, że do dziś (rozmiar 80) nie muszę zbyt duzo dokupować, tyle kupiłam na poczatku w ciuchlandach i dostałam po nim. No ale jak teraz patrzę to mniej już fajnych rzeczy jest na wiatracznej gdzie kupowałam.
 
super wątek dziewczyny. Mamusiom po raz pierwszy służę radą co do zakupów dzidziusiowych.
Ja mam wszystko i to w nadmiarze!! no może wszystko..
Moja julka jest listopadowa wiec mam malutkie ubranka w wersji zimowej równiej.
poza tym ze względu na moj wiek i to ze wszystkie moje psiapsiólki juz dawno maja odchowane dzieci styrych na działce peka w szwach. Mamy też kuzyneczke 1,5 roku starsza po której do dzisiaj mamy ubranka.. kupujemy własciwie jedynie dla przyjemności no i buty oczywiscie (tzn dziadki w ecco kupują)

Ja napewno bede kupowała wyprawke do szpitala bo kązdy maluszek musi mieć swoje wyjsciowe ciuszki. Obowiązkowo stelarz do waniennki bo miałam pozyczony i juz dawno poszedł do następnych maluchów, nowy fotelik do samochodu bo ze starego nie byłam zadowolona.. pewnie jakąs pościel zeby było widac na fotkach ze to inny dzidzius, reczniki, butelke smoczki same drobiazgvi.. Aha kombinezonik musze kupic i ciepła czapke bo mój dałam sąsiadce bo nie mogłam patrzec jak jej 2miesiace młodsza córka marznie w wóżku i to bez koca nawet..kiedys wam opowiem o tej mojej kumpeli-- az strach pomyslec ze laska po resocjalizacji a taki szpodrok...

Przymierzacie sie do tego wyrka 140 cm- mam takie na wsi ale od samego poczatku było na samym dole . Minusem dla mnie było to ze niestety trudno sie w nim połozyc mamusi gdy robi juz za tapczanik..

Julka od roku spi na tapczaniku z ikei a ja tam sie miescze jeszcze (usypianie, czytanie itp) 160/80
 

Załączniki

  • wyro.JPG
    wyro.JPG
    69,2 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Madzia Oliwia ma identyczne lozko jest zachwycona i przesypia cale noce. Mamy z boku jeszcze barierke zeby mala nie zkulała sie w nocy.
 
Daga u nas barierka też była ale moje dziecie przechodziło przez nia :) za blokade robi stolik na który kłade pluszaki. Julka przesypia noce dopiero od kwietnia kiedy to przestałam ja karmić. Mimo to i tak często do nas przychodzi..:)
 
Dziewczynki myślę, że i ja wam mogą troszkę pomóc w kwestii zakupów dla maluszków bo jestem z Was najbardziej świeżo w tym temacie no i też zimowo;-);-);-) Więc jak coś to pytajcie śmiało. Chętnie pomogę i doradzę:tak::tak::tak:
 
reklama
Byłam wczoraj z kumeplą w lumpku i oglądałam te wszystkie rzeczy dla niemowlaków, były takie słodkie, a jednocześnie takie tanie hehe:)
Czy któreś z Was kupowały rzeczy dla dzieci w lumpeksach i czy prócz prania trzeba coś z nimi zrobić zanim ubierzemy je dzieciom?
Czy któraś która rodziła pierwszy raz wiedziała jak duże body ma kupić dziecku do szpitala? Bo jak wczoraj przeglądałam ubranka to nie wiedziałam właśnie jakie miałabym kupić... Tymbardziej, że tatuś jak się urodził miał 4 kg, a jego tata 5 kg, więc nie wiem czego mam się spodziewać:D
 
Do góry