reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

pajace Tesco są według mnie dużo lepsze niż early days, tak jak pisały dziewczyny są węższe więc dla chudzinek ok poza tym używam ich od początku i nigdy nic się nie rozciągało, nie mechaciło itp. naprawde polecam!ed też miałam raz i były bardzo szerokie.
Body Tsco też ok tyle że nie zapinane przy szyjce tylko na zakładki więc trochę duże robią sie dekolty jak dziecko wyrasta na długość. Są też w tesco pajace zakładane przez główkę (na zakładki jak body) ostatnio takie kupiłam i taki większy bobas (przynajmniaj mój:-)) też fajnie w nich wygłąda tak doroślej:tak:
 
reklama
Popieram Tesco są lepsze od ED....ED sie mechacą....no i rozciągają bardzo chociaż ja miałam zapinane na całej długości....Za to body z kr.rękawem wydają mi sie lepsze z ED....od razu mówie...ja mam i takie z PL i Anglii i jest spora różnica w jakości....Bardzo spora różnica...
 
No to może ja się wypowiem na temat marki "early days".jest to marka z UK którą można zakupić w sklepach sieci Primark i te ciuszki są najtańsze w Anglii...Za 3pak spiochów płasi się tam 2 funty (czyli jak 2 zł) Ja raz miałam jakies bluzeczki bo Darek kupił i straaaasznie się rozciągnęły przy szyjce (mało Niuni cycuszków nie było widać).Ostatnio dostałam od koleżaki śpiochy 6-12 z ed i jakoś te rekawi sie zbiegły w praniu...moze sie jeszcze rozciągną:sorry::sorry::sorry:
 
Princess bo one tak mają...ja zanim założyłam Piotrkowi to zawsze rozciągnełam dłonią troszke rękawek...bo bicepsy małego sie nie mieściły po praniu :-)
 
u nas też te pierwsze pajace 3-6 jakoś fajniejsze były niż te kolejne - tak jakby zupełnie inna bawełna :sorry2:
Princess - 3 pajace za 2 zeta !! :szok:
i ja w takim razie muszę tescowe wypróbować :tak:;-)
 
A powiedzcie macie już jakieś pomysły na prezenty dla dzieciaczków na święta i zaraz roczek? ;-) ja myslę, żeby młodej jakiś jeździk może kupić... i muszę coś podpowiedzieć dziadkom...chrzestnym ..
 
MAmjakty - ja ubieram karolkę w teskowe ubranka i jestem baaardzo zadowolona :-):-):-) kup chociaż na próbe i ozbazysz że sa extra
Kasia - ja jeździk kupiłam małej jak była chora :-:)-( :-(i co - leży pod scianą (narazie zero zainteresowania) a ostatnio jak byłam w sklepie to dostałam oczopląsu - tyle jest już powystawianych zabawek dla maluchów :szok::szok::szok::szok: i ceny tez sa niezłe :eek::eek::eek:
ja karolci kupię jakies klocki z których można budować wieże bo ona takie rzeczy lubi (tylko trafić nie mogę zeby były plastikowe) i nie wkłądane jedne w drugie. Z Fisher takie klocko kosztuja tyle kasy że szok około 150zł - koszmar
 
reklama
My mamy pchacz na święta ale to od babci...
Na święta chce małemu kupić tak samochodzik na którym może jeździć...Albo może, bo znalazłam niedawno, takie coś do bujania...potem zdejmuje sie bieguny i są kółka...Wiec i do bujania i do jeżdzenia....:-) Wrzuce link jak mój syn przestanie wisieć na mnie :-)

A na roczek mały dostaje samochodziki i piłeczki...Koleżanka z Anglii przywiezie mi prawie 100 sztuk :-D :-) A samochody chyba kupie te z PS które już były prezentowane...Póki co nie wiele mogę bo czekam na wypłąte więc u nas niestety ale zakupy bedą na ostatnią chwile...W tym miesiącu nic nie kupie bo kupiliśmy komplet wypoczynkowy do dużego pokoju :-) A że my pokój 5x5 mamy to i komplet ładnie kosztował....
 
Do góry