reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Kuleczko - ja nigdy nie jeździłam wózeczkiem trzykołowym, więc kompletnie nie mam porównania. Moja znajoma ma taką sprytną spacerówkę
QUICK SMART - idealna spacerówka w podróży !!! (1088261061) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo sobie ją chwali - jej właśnie zależało na czymś lekkim, zwinnym, tak jak Twoja Lena jej córcia też nie korzystała za dużo z wózeczka, zabierali go właśnie na jakieś zakupy, dalsze wycieczki i mała siadała jak już się mocno zmęczyła ;) Więc to taka podwózka była niż spacerowanie.

Klaudia - na Allegro znalazłam taki odnośnik do wózków peg perego
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Ja również trójkołowym nie jeździłam..wiec nie pomogę...moze na jakiś wózkowym forum podpowiedzą.. :-)
ja właśnie o peg perego poczytałam troche na takim forum...

mamjakty
dziękuje...
wlasnie patrze na ten SS * PEG PEREGO SI Wozek SUPER LEKKI - 6 kg! SU (1088222261) - Aukcje internetowe Allegro mam straszny mętlik i zastanawiam się czy warto..mąż mówi żebym kupiła, że lżej mi będzie itd....kurcza a ja sama nie wiem wrrr a na forach też praktycznie same pozytywne opinie ;-)
 
klaudia polecam ten wózek odkupiłam go od koleżanki (jej 2,5-latek nie uznaje żadnych wózków tylko rowerek:-D) i jestem bardzo zadowolona (znaczy jak Klusek doa się do niego zapakować:dry:) Sprawdził mi się w komunikacji miejskiej i na zwykłych spacerach Do tego jest super lekki wtargałam na raz Kubę, wózek i dwie torby na drugie piętro :-D:rofl2: Poważnie myślałam o Zappie ale nie mam przekonania do trójkołowców A i bez problemu wchodzi do Pandziorki:tak:
 
Nie ukrywam że per peggo też oglądałam. Nawet obserwuje dwie licytacje, tylko waga tych wózków to 9,8 kg, a mój bolder ma 14 kg.

A to te licytacje o których wspominałam:
Mamas&Papas Ora Plum *Peg Perego * spacerówka (1076831626) - Aukcje internetowe Allegro
MAMAS&PAPAS ALUMINIOWY WÓZEK Z ANGLII BCM!!! (1086357161) - Aukcje internetowe Allegro

Klaudia ten 6 kg jest fajny, szkoda tylko że sa dwie rączki do trzymania.
Mamajak ty oglądałam ten Quinny, tylko jak dobrze pamiętam on ma tylko jedna pozycję siedzącą.
 
Mamjakty właśnie też tak myślę. Chciałabym wóżek na krótki wypad do miasta i na wakacje. Lena w wóżku nie śpi. A i tak kończy się że w miście czy parku mama prowadzi wóżek a Lena biega obok, albo stoi na placu zabaw bo teraz ze ślizgawki przeżuciła się na bujaki sprężynkowe.

Dlatego prosze o waszę opinię dla tego modelu ESPIRO MAGIC 3 lub 4 z 2010 roku (nie wiem czy lepiej jedno podwójne czy 2 z przodu pojedyńcze)
Zobacz załącznik 257716Zobacz załącznik 257717

Waga:7,2 kg i 6,8 kg trójkołowy.
Może ktoś ma coś takiego, albo ktoś z waszych znajomych?

WÓZEK 5 KOLOR ESPIRO MAGIC 3 SKLEP BOCIEK ZABRZE (1078662071) - Aukcje internetowe Allegro

To jest wersja wzorowana na zappie, tak samo się składa. Ja mam zappy 3 kołowe i jest ok, ale wolałam 4 kołowe, bo podobno lepiej się prowadzą. Zapp ma kółka nie na polskie chodniki, to znaczy każdy wertep to koszmarek, ale ja użwam go raczej na zakupy i spacery po prostych drogach. Nie wiem jak kółeczka tego wózka, jakieś takie mało fajne mi się wydają, są małe jak w zappie, ale węższe, co może być i na plus i na minus. My kupiliśmy 2 używane zappy, cena wyszła jak za 2 takie nowe wózki, ale spotkałam się z negatywnymi opiniami o wzorowanych na nim wózeczkach i dlatego tak wybrałam. Choć ma mnustwo minusów, choćby brak kosza i nierozkładane siedzisko.
Proponuje Ci wejście na forum gazety.pl i tam wpisanie nazwy wózka w wyszukiwarce, ja tak szukałam informacji.
 
Hej,
Dawnoi i mało pisałam i udzielałam się na forum jednak od kilku miesięcy jestem bardzo zadowoloną posiadaczką polskiej spacerówki coneco traffic i chciałabym go gorąco polecić, rozkładana podnóżek również kosz na zakupy, pałąk i ... 300zł to naprawdę warte polecenia,
Moja Zosia śpi w nim okazjonalnie i wydaje mi się zę jest jej wygodnie wwqga 8kg, dla mnie wózek bez wad.
 
Ja w sklepie przymierzałam sie do coneco toucan pierre cardin. smykus wszystko dla dziecka - Wózek spacerowy Coneco-TOUCAN-PIERRE CARDIN. Bardzo mi przypadł do gustu wizualnie i ogólnie. Dla mnie ważne było aby barierka miała fajne otwieranie i była wygodna rączka do prowadzenia (tu jest regulacja) a rozpatrując pod kątem samego dziecka uznałam że też chyba będzie ok. Druga opcja to baby desing mini. Baby Design Mini waga 6 kg Ten kobitka kupiła przy mnie dla rówieśniczki Oli :-) Czytałam o nim później opinie na jakimś forum i były skrajnie różne.... tak więc na razie jednak zostane przy swojej dużej, wygodnej spacerówie
 
Wy sobie tak gadacie o wózkach, wózeczkach....a nasz wózek stoi i sie kurzy...Chyba go odświeże i sprzedam bo nie ma sensu żeby tak stał i zbierał kurz...Nie ma mowy żeby Zarazek dał sie zapiąć w wózku...Z tej okazji musze kupić szelki bo nie słucha, nie daje rączki i spacery są zbyt niebezpieczne....Kurcze dobrze, że to wózek za mała kasę bo bym teraz ze złości sama w nim jeździła :dry: ;-) ;-)

Ale wasze propozycje super...gdybym wiedziała, że Młody chętnie będzie jeździł to też bym zdecydowała sie zainwestować....Ale sie miało to przeczucie ;-) ;-)

Czy ktoś byłby tak miły i wrzucił mi linka do tych bluzeczek - kaftaników które ubiera sie do jedzenia...Piotrek już sam je ale ubranka są w strasznym stanie po takim posiłku...A ja nie wiem jakie zapytanie wpisać, żeby to znalazło....????
 
Kluliczku barrdzo dziękuję za radę z tym forum na gazeta.pl - trochę się naczytałam.
Dlatego mój wybór ograniczył się do dwóch: albo per peggo 9,8 kg albo espiro magic 6,8 kg
per peggo.jpg
espiro.jpg

Co do śliniaków i tych ubranek z ceraty, to adiva nie wiem czy będziesz zadowolona, ta cerata nie przepuszcza powietrza, a u nas najbardziej brudza się rekawy a śliniak i tak nie pomaga - ja zakładam gorsze ubranka do jedzenia... bo nie wiem czemu Lena lubi ugryść rękaw od bluzki jak je :-D
 
reklama
Do góry