reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

My w sobotę w Biedronce kupiliśmy M. zestaw do mini golfa za 17zł. Od razu jej się spodobał, znajduje coraz to nowe zastosowania dla kijków, piłeczek itd., a zabawa jest przednia- na trawniku, jak i w domu:tak:.
 
reklama
My Karolci zamówiliśmy właśnie sofę dwuosobową, Paula też w tym wieku taką dostała i spała na niej dobre 10 lat :tak: po pierwsze dlatego, że na sofie jest sporo miejsca do spania, a po drugie jest na tyle niska, że jak spadnie to nic się nie stanie :sorry: Karola niestety ciągle należy do tych dzieci, które po łóżku wędrują przez całą noc :eek::eek:
 
No i się stało, Lena spała na łożku i spadła w momencie kiedy ja wyszłam do toalety. Łożko ma 160 x 180 poprostu się turlała. Nic się nie sało, był płacz. Teraz obija się w swoim łózeczku 140 x 70.
A znalazłam łózko , które chce kupić, z uwagi iż szuflady można zamówić na prowadnicach: 90 x 200
BARDZO MOCNE ŁÓŻKO ''TEDI'' GR.3,5cm 90x200 (1190572821) - Aukcje internetowe Allegro
i już sam nie wiem co robić, normalnie powinna spać w wielkim kojcu - rzuca się w nocy strasznie, a w dzień te 2 godziny śpi jak aniołek
 
Widze, że Wy już przenosicie swoje dzieciaczki do większych łóżek. Myślałam że to jeszcze za wcześnie, ale wkrótce też będę musiała o tym pomyśleć, bo właśnie sie dwiedzialam że jestem w ciąży:-) Nie boicie się że będą z niego ciągle wychodzć i nie będą chciały usnąć??
 
Magdalen- Gratuluję ! Za którym razem Twój mąż strzelił gola ? Ja już 2 cykl sie staram i dziś dostałam @ ale za bardzo sie nie przejmuję bo za 3 tygodnie bardzo chcemy jechać w góry i byłam wstrzymana z rezerwacją kwatery , ponieważ nie wiedziałam jak bede sie czuć ale wygląda na to że jeszcze normalnie
 
Gratuluję i po cichu zazdroszczę, bo my też się staramy :D i właśnie wczoraj wieczorem dostałam @ Kupinosiu!!!! :sorry2:NO nic musimy (ja i mój mąż) się widocznie BARDZIEJ postarać :szok::-D.
My nie za bardzo mamy gdzie postawić takiego łóżka, będę musiała ostro pokombinować z przestawianiem mebli - to moze sie zmiesci. Mała spi obok nas w swoim malym łóżeczku oprocz tego mamy jeszcze duza kuchnie i salon - jest tez poddasze ale musiałoby byc pomalowane i izolacja od dachu zrobiona bo w cieple dni tam sie nie da wytrzymac. Po za tym przeraża mnie to, ze do jej pokoju ewentualnego trzebaby po schodach latac, nowa bramka musiałaby być a tak cokolwiek sie dzieje np zapłacze w nocy to jestem blisko i szybko doskakuje w razie potrzeby. No i budowę mamy w planach i wkładanie kasy w remont nie za bardzo nam lezy.
 
Dzięki, no własnie sie zaczelismy starac:-D Ja się cieszę i boję jedncześnie;-) ale mówią, że jak pierwsze dziecko jest rozbójnikiem, to drugie jest aniołkiem, tak sie pocieszam;-)
 
Magdalen - gratuluję! I wiesz, Ty się nie nastawiaj, bo może okaże się, że Basia jest aniołkiem hiehie :)
Kuleczko - może spróbuj Lenkę póki co na samym materacu położyć, może takie spanko jej spasuje? ;) Moja znajoma właśnie na materacu swoją córcię kładzie i jest ok :tak:
 
reklama
Do góry