reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
To taki rowerek bez pedałów, napędza się go odpychając się nogami od ziemi. Ćwiczy równowagę świetnie.

My mamy taki 3 koółowy z pedałami jak w normalnym, a nie na przednim kole. Janek załapał jakoś w lecie pedałowanie, a Tusiek uparcie na nim jak na biegowym probował.
 
No my dziś byłyśmy w sklepie i przymierzałyśmy taki Smoby trójkołowy to spoko, nóżkami ładnie dostaje. Basia jest wysoka i ma długie nóżki ale też właśnie przeczytałam opinie że lepiej kupić taki w którym pedały są w normalnym miejscu. Tylko oprócz lac magic, który nie bardzo mi się podoba to nie wiem jakie inne...?? :confused:
 
Faaajny! Nie widziałam jeszcze takich! Ale kurde cena też "fajna" - za ten trójkołowy wydaliśmy sporo kaski, mąż chyba by mnie z torbami puścił jakbym mu takie cudo podsunęła :) No ale nie zmienia to faktu, że fajny jest! Może coś tańszego wylukam ;)
Matko, zdecydowanie za bardzo podatna jestem na jakieś nowinki zakupowe :]
 
Mamjakty, są też tańsze JEŹDZIK, LAUFRAD, ROWEREK DREWNIANY PREZENT (1387153658) - Aukcje internetowe Allegro ale ja ciągle mam dylemat biegowy, trójkołowy czy trójkołowy brzydszy ale z pedałami w normalnym miejscu??

Narazie chyba zdecyduje sie na któryś z tych: ROWEREK TRÓJKOŁOWY MILLY MILLY 2 KOLORY HIT 2010 (1391458862) - Aukcje internetowe Allegro lub bardziej mi się ten Smoby podoba SMOBY 444146 ROWEREK TROJKOLOWY KUBUS + TORBA ! (1380346259) - Aukcje internetowe Allegro

Macie może któryś z nich???:-)
 
ja się zastanawiam nad prezentem dla Młodego na urodzinki...i pomysłów brak:eek:



Magdalen my mamy ten pierwszy rowerek..u nas się sprawdził..ale faktycznie opinie są różne.
Ta podstawka na nóżki jest tak jakos dziwnie zamontowana ze Młody tam nóżek nie miał jak trzymać...
 
reklama
ja się zastanawiam nad prezentem dla Młodego na urodzinki...i pomysłów brak:eek:



Magdalen my mamy ten pierwszy rowerek..u nas się sprawdził..ale faktycznie opinie są różne.
Ta podstawka na nóżki jest tak jakos dziwnie zamontowana ze Młody tam nóżek nie miał jak trzymać...

Ale rozumiem że można tą podstawkę odkręcić?? Bo my to raczej z pedałów będziemy korzystać.

No my włąśnie na urodziny chcemy kupić, niech narazie jeździ po mieszkaniu i ma radoche, bo ciągle jak widzi w bajce czy książeczce to też chce i woła "Basia Basia":-)
 
Do góry