reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Ja też mam 3 koszule ale wezme też piżamkę, najwyżej bede spać tylko w górze jak zabronią zakładać spodenek.:-D....ale chyba dokupie jeszcze koszule bo te co mam kupiłam super tanio i są wygodne
 
Dziewczyny wiem, że większość z was już po zakupie wózka, ale może mi doradzicie? Ja taka niezdecydowana jestem, że szok...:no:

TEN:
Jedo Fyn 4 DS Classic nowa kolekcja 2013 - Wielofunkcyjne - Wózki - Mooby

CZY TEN?
BABY DESIGN - Na spacerze - LUPO


A a propos zakupów, to byłam wczoraj w Rosmannie i kupiłam szczoteczkę, pastę, podpaski duże, żel pod prysznic, żel z korą dębu do higieny intymnej, kremik. I 40zł poszło na takie pierdoły. A jeszcze dzieciątko muszę zaopatrzyć w kosmetyki.

A jeszcze mam pytanko: zamawiałyście w necie ciuszki do odbioru dziecka ze szpitala? Bo u nas w stacjonarnych sklepach nic ciekawego nie ma. Upatrzyłam sobie to, ale nie wiem :

Komplety - 6-ELEMENTOWY KOMPELCIK RÓŻOWY roz. 62 - KRAJOWY
 
Anilek wydaje mi się,że Korba ma ten Lupo (poprawcie mnie jeśli się mylę) ja natomiast od dłuższego czasu jestem zdecydowana na Jedo..Lupo sprzedawczyni mi w sklepie pokazywała,ale ja jak się na coś uprę,to nie ma zmiłuj.
Nika_MD kupiła Jedo,Monia_bed też go ma (już ją o "wrażenia" wypytywałam :p ) ale wiesz co dla mnie przemawia na + za Jedo..że on tą gondolę ma dużą..Na zimę jak znalazł,bo dziecko będzie miało mniej więcej pół roczku,plus kombinezon(chyba,że nie będzie chciał,ale łudzę się).A przy tym fajnie się go buja :-D . Podobno dosyć dużo go na ulicach,nie wiem..Nie u mnie.I trochę żałuję bo tak to jeszcze babki na ulicy bym zaczepiała ;-)..
 
Anilek co do wózków to i ten ma bardzo dobre opinie i ten:)) jeśli chodzi o modele to chyba Lupo podoba mi się bardziej...
Co do kupna ciuszków "na wyjście" to ja się wstrzymuje. Mam upatrzonych kilka modeli, pokazałam je mamie i ona je kupi jak już Młody się urodzi. Nie wiadomo jaki będzie duży a ja nie chcę kupić czegoś zbyt małego albo takiego co będę od razu musiała podwijać,... bez sensu. Wszystko mamy na miejscu otwarte 7 dni w tyg więc nie będzie z tym problemu:)

Nayaa faktycznie Jedo bardzo dużo jeździ! Jak idę na spacer do parku to chyba najwięcej tych widzę. Prezentują się całkiem całkiem:)
 
tak Naaya ma racje. Mam jedo 4ds i polecam. Tego drugiego woziczka nie znam. Faktycznie jedo ma duuuza gondole i leciutenko sie prowadzi, jednym paluszkiem. Bardzo mieciutki wozik z rwgulacja amortyzacji. Poprzednio tez mialam wozek tej firmy. Bylam bardzo zadowolona. Jeszcze stoi u tesciow w piwnicy w super stanie :). Tesciowka ma jakas znjoma w potrzebie wiec kazalam jej ten stary wozik sprezentowac.
 
Hej dziewczyny jestem lipcową mamą

mam na sprzedaz Stanik do karmienia za 30zl rozmiar 80D (za mały)


gatki poporodowe rozmiar 38-40 w sumie 2 paczki ;/ 4 szt. za 16zł (za małe) ...

w razie chęci kupna prosze o priv.

i cudownych rozwiązań życze
 
reklama
Do góry