reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Normalne ślady użytkowania, trochę zmatowiała, małe ryski - wiadomo, z rok dobry używałam. Ale chyba bez sensu wyrzucać bo tak naprawdę nic im nie jest.

A kupujecie sterylizator ? Ja zawsze co jakiś czas gotowałam butle.
 
to chyba powinno byc spoko

ja sterylizator mam po Arturze, kupiłam go jak miałam dość zabaw z wrzątkiem
teraz go wyciągnęlam i będę odkamieniać kwaskiem cytrynowym, żeby prze pójściem do szpitala wysterylizować wszystko: smoczki, osłonki na sutki itd.
 
Ale fajnie udało Ci się z zakupem Sara. Ja się zastanawiam. Przy Sewerynie butelkę zaczęłam używać jak miał coś koło 5-6 miesięcy. Teraz zamierzam być "mądrzejsza" i czasem podawać odciągnięte mleczko z butli ( np. jak będę na i po imprezie ) :):) A jak często sterylizuje się butle ? ( może głupie pytanie ale jestem mało butelkowa )
 
Moim zdaniem jesli myjesz na bieżąco to wystarczy np wieczorem raz dziennie. U mnie czasem stały pol dnia to wtedy pakowalam je do sterylizatora po umyciu. Tych największych miałam ze 3 to mi wychodziło i tak raz dziennie, mniejszych miałam chyba sześć wiec jak mi się chciało to wlaczalam. Generlnie po mleku, zwłaszcza jak stoi dłużej to częściej się wyparza/sterylizuje niż po wodzie czy jakiejś herbatce - chodzi o to by kolejna porcja nie kisła przez bakterie
 
reklama
A my dziś z moim M. zamówiliśmy wózek. Taki:
Jedo Fyn 4 DS Memo - Wózki - Mooby

W tych kolorach, bo chciałam z zielonym. :)
Do tego fotelik:
Jedo, Berbero - fotelik 0 -13 kg - KOLEKCJA 2013 **********
kolorystyka taka jak wózek.

Do tego gratis adaptery i paczka pieluszek 90szt.
Zamówiłam u nas w sklepie, bo ceny mają jak na allegro, a przywiozą mi i zawsze mam ich pod ręką jakby co.
I niedługo zacznę prać ciuszki, pościele, kocyki. Już się cieszę!!! :tak:
 
Do góry