reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Wenusjanka- ja używałam wielorazówek jak córka miała +3,5kg. ale nie tetry bo się w niej topiła tylko najlepszy był otulacz + wkład z mikrofibry (taki z allegro ok. 6,5 zł sztuka)
 
Ja na przewijak kładłam podkład taki jednorazowy albo pieluszkę flanelową bądź tetrową, nie myłam niczym, a wanienkę przemywałam ciepłą wodą z płynem tak jak just79 ;-) Te pokrowce na przewijak u mnie się nie sprawdziły, bo co chwilę musiałam prać :wściekła/y:;-)
 
Ja na przewijak kładłam pokrowiec, a na niego złozona na pół flanelkowa pieluszkę. Zwykle wymianiałam samą pieluszkę, bo pokrowiec był czysty:tak::tak:

Ariena- każdy fotelik z isofixem powinien mieć możliwość montażu tylko pasami samochodowymi. Ale zapytaj o to sprzedawcę bo ja ten mały fotelik 0+ mam bez bazy i bez isofixu, dopiero nastepny kupilismy z isifixem i nia pewno do sie go montowac wyłacznie pasami samochodowymi.
 
smile ja przy Arturku miałam przewijak tego typu POKROWIEC ** na przewijak ** PROFILOWANY!!! 50X70 (3237761854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
do niego dokupiłam dwa prześcieradełka frotte - takie mniej więcej jak na tej aukcji, żeby mały na ceracie nie leżał
i jak się pobrudziło, to do pralki i tyle
teraz mam przewijak z ikea - wysoki na stelażu i na początek będzie położony ten podkład jednorazowy, ale potem tetrę będę kłaść, albo flanelę
 
Ja podobnie jak fioletowa mam przewijak "ceratkowy" na niego pokrowiec frotte szt. 2 - jak się zabrudzi to do prania. Jakby brakło pokrowców to położę pieluszkę a ceratkę na przewijaku zawsze umyć/odkazić można.

Przychodzą mi ostatnie paczki z allegro i cholera przez pomyłkę zamówiłam dwie mufki do wózka/sanek :confused2: Brałam dużo rzeczy i się nie zorientowałam, że cena się nie zgadza. Nie bardzo opłaca mi się odsyłać.
 
Ja podobnie jak fioletowa mam przewijak "ceratkowy" na niego pokrowiec frotte szt. 2 - jak się zabrudzi to do prania. Jakby brakło pokrowców to położę pieluszkę a ceratkę na przewijaku zawsze umyć/odkazić można.

Przychodzą mi ostatnie paczki z allegro i cholera przez pomyłkę zamówiłam dwie mufki do wózka/sanek :confused2: Brałam dużo rzeczy i się nie zorientowałam, że cena się nie zgadza. Nie bardzo opłaca mi się odsyłać.

a jaki masz kolor - może któraś z nas się skusi? :-)
 
ariena87 my mamy fotelik maxi cosi pebble ( ma lepsze opinie niz też co ty patrzyłaś)i dokupiliśmy do niego bazę do samochodu męża a ja bede miała bez bazy na samych pasach. Ale ten twój też ma na pewno takie trzy punkty w budowie fotelika które utrzymują je w pasach,bo każdy dobry fotelik je ma.
My jeszcze musimy kupić wanne, chyba kupię zwyklą- te profilowane są jakieś przesadzone, bo niby jak mam myć dziecko w nim na brzuszku???Co o tym myslicie
 
reklama
Do góry