reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
makro ja dolaczam do "klubu leniwych" :-D piore tylko raz w proszku dla dzidziusia (Lovela) :-D ale mam dobry powod - ubranka sa albo nowe albo od znajomych i wygladaja jak nowe (zero plam i zniszczen), wiec nie widze powodu podwojnego prania :-p
 
Dziewczyny, niedługo będzie, że jestem leniwa bo mam w planach prać tylko w proszku dla dzidziusia:sorry:

Kochana!

jeśli masz nowe ciuszki, bądź z pewnego źródła ktoś Ci oddał- np. najbliższa przyjaciółka, siostra, bratowa, to tez chyba bym prała jeden raz,ale ja czesc ciuszków kupiłam od dziewczyn z allegro po ich dzieciątkach i nie wiem gdzie te ciuszki leżały i jak długo (mimo,ze strasznie dobrze trafiłąm z tymi ciuszkami ,dziewczyny naprawdę dbały o ciuchy i sa w dobrym stanie- dużo zaoszczędziłam ,ostatecznie głównie od 2 dziewczyn wyprawkę zakupiłam), wiec wole najpierw wyprac proszkiem dla "dorosłych", usunąc kilka plamek, a potem jak juz bede miala proszek dla dzidzi( w sobotę) zacznę prać już ostatni raz i tylko sie zastanawiam czy nie powkładać teciuszki do woreczków najierw, zeby za te dwa miesiące sie nie zakurzyły,ale nie wiem czy to good idea, co Wy myślicie??
 
Dziewczyny, niedługo będzie, że jestem leniwa bo mam w planach prać tylko w proszku dla dzidziusia:sorry:

makro ja dolaczam do "klubu leniwych" :-D piore tylko raz w proszku dla dzidziusia (Lovela) :-D ale mam dobry powod - ubranka sa albo nowe albo od znajomych i wygladaja jak nowe (zero plam i zniszczen), wiec nie widze powodu podwojnego prania :-p

woow!
To ja jestem wyrodna i leniwa jak makro i matylda:-p;-)
Ubranka wyprałam raz w Loveli, podczas suszenia na balkonie polało po nich deszczem:sorry: i dlatego większość prasowałam z 2 stron, ale zaznaczam że nie wszystkie:rofl2:;-);-)
 
Iwon dokladnie tak jak piszesz :-) MARLENKA - posciel sliczna . powiedz mi prosze gdzie ja kupilas ?? Albo podaj firme :-) Dziekuje MAMUSIAM - ja wlasnie dzis dostalam taki spiworek od kolezanki . ona go nie uzywala dla swojej corci, ale ja zamierzam uzywac. A do tego i tak bede ja przykrywac kocykim. Niestety musze, gdyz u mnie w domu jest strasznie zimno... Mury sa stare nie nagrzewaja sie, slonca wogole prawnie nie ma , bo pod takim durnym katem jest ta uliczka i przez okienko promyki nie maja szans wpasc... Ja teraz spie pod kadra zimowa. Obawiam sie,ze na jesieni o wile wczesniej bede musiala wlaczyc grzanie ;-(

stopi69 przepraszam, że tak późno odpisuję. ja ją kupiłam jak byłam u rodziny na śląsku. ale można ją kupić też w chicco, z tym, że jest trochę droższa. ale nie wiele ;-). firma to gluck. materiał jest super. polecam.:tak::tak::tak::tak::tak:
ps. jak masz czas to przejedź się na Puławską. tam jest hurtownia dla dzieci Euro baby. czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20 a w niedziele od 10 (chyba) do 16. inni znają tę hurtownię jako hurtownię canpola. też jest spory wybór pościeli takich lepszych firm (gluck, feretti, amy). hurtownia jest po prawej stronie jak się jedzie z Wawy, przy przystanku bodajże Łagiewnicka (kawałek przed mcdonald). ;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
ja też z tych leniwych ;-) i prałam na 60
jedynie nowy kocyk wyprałam na 50 bo z polaru i nie chciałam żeby mi się zniszczył
 
reklama
Do góry