reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Vici - ładne te kubeczki. My mamy Avent, ale ostatnio Kuba soki pije częściej z butli, a niekapek używa jako gryzak;-).
Buba - super te hamaki, aż się rozmarzyłam:tak::-).
 
Vici chodziki ponoc niezabardzo wskazane sa ze wzgledu na ksztaltowanie zlej ppostawy u dziecka :confused: tez sie nad tym kiedys zastanawialam ale znajomy fizykoterapeuta wybil mi to z glowy...:-( u mnie jest tak ze jak Franek chcial siedziec to musial nauczyc sie sam siadac,tak samo ze wstawaniem jest no i z chodzeniem pewnie tez bedzie....fajna rzecza jest takie cudo bo to dziecko musi pchac ...
http://www.allegro.pl/item143524957_nowy_chicco_chodzik_pchacz_edukacyjny_wys_express.html
lub
http://www.allegro.pl/item143525078_nowy_chicco_samochodzik_auto_4_w_1_express_.html
 
tak tez o tym myslalam ale co bedzie jak do tylu poleci i wszedzie pisze ze to od 12 mies
ale widzialam taki fajny drewniany moze bedzie lepszy od tradycyjnego poszukam i wkleje pozniej
 
no wlasnie dlatego te chodziki nie bardzo ponoc zeby dziecko nauczylo trzymac sie rownowage powinno wiedziec ze jak leci do tylu to na pupe trzeba a w takim chodziku to bezpiecznie siada asekurowane i juz.To tak troche jak z tymi poduszkami co to dziecko sie oklada zeby sobie jak siedzi i sie przewroci guza przypadkiem nie nabilo...a potem taki maluch mysli ze upadek nie boli bo nie ma instynktu samozachowawczego i jak przygrzmoci w cos kiedys to moga byc klopociki...:-( a ze napisane od 12 mies to wszystko zalezy jak twoje dziecko sie rozwija...12 mies to umowny okres bo wiekszosc dzieci powinno w tym wieku robic pierwsze kroczki ale jak zycie pokazuje sa takie ktore smigaja w 10 -mcu ;-)
wklej,wklej ten drewniwny kochana jak znajdziesz bo jestem ciekawa jak to cudo wyglada :-) uwielbiam drewniane zabawki! No i moze rzeczywiscie jest lepszy od takiego plastikowego tradycyjniaka :confused:
 
reklama
Vici - mnie też pediatra zabroniła używania chodzika, podobno źle wpływa na stawy biodrowe. Ja, jak mam dość wszędobylskiego Kubulka, to pakuję go do kojca i on tam sobie ćwiczy bezpiecznie wstawanie, no i przewracanie też:-D.
 
Do góry