reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

a co myslicie o tym
294659.jpg
 
reklama
Vici ten jest fajny moim zdaniem!no bo jak dzidzia poleci to na tyleczek i krzywdy sobie nie zrobi :-) A gdzie Ty to wyczailas?? I jaka to firma?? Trzeba by tylko sprawdzic czy nie wywroci sie to cudo z maluchem,to znaczy jak ze stabilnoscia jest...:confused:
 
buba znalazlam te szeleczki za 6.5 czyli jakies 30 zloty a ten chodzik znalazlam w katalogu baby-walz ale nie znam firmy jest podobno bardzo stabilny tak mi tu mowili znajomi
 
U nas tez Majka chce tylko stac i chodzic:( zaniedlugo juz nic nie zrobie w domu. Kojec beee lozeczko bebeb zabawki bebeb. Tez myslimy nad jakims ala chodzikiem ale nie mamy pomyslu. Ale obawiam sie ze maja nie da sie wlozyc do czegos takiego ona odrazu sie wkurza jak ma ograniczone miejsce do chodzenia:(((
Bylismy u babci i tam w sklepie wsadzilismy ja do typowego chodzika i skubana smigla prze sklep wszysyc bylismy w szoku. Babcia w domu ma chodzik i tam ja posadzilismy i ...... Maja zwiewa z niego, odrazu raczki do gory :))))
A ja liczylam z jak zacznie raczkowac to bede miala troche spokoju a tu przeciwnie, ona podejdzie do najblizszego"wzniesienia" i juz stoi.
 
reklama
Do góry