reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Buba no niestety że nie poczytałam aż tyle co Ty na temat tych fotelików a facet w sklepie nie była taki wylewny... No i o tych tkaninach z serii topline tez nie wspomniał. Ech szkoda, że już dokonałam zakupu na aalegro i zapłaciłam, bo juz nie ma odwrotu
 
reklama
magdaleona jestem pewna :) w Tobim Topline i Priori Topline 2006-2007 materialy sa z naturalnych wlokien roznica w cenie okolo 160 zl.A co do tego modelu co pokazalas to jest chyba Topline 2005 wiec musiala bys sie dopytac ale na moje oko wyglada to tak ze po srodku natural a po bokach syntetyczny welur albo naturalny material cos w rodzaju jeansu.... :confused: Jutro bede u znajomego w sklepie to go lukne dokladnie i dam Ci znac.
 
magdaleona ogladalam dzis ten fotelik ktory pokazalas Priori XP topline kolor Ningbo jest caly z mieciutkiej tkaniny oddychajacej.Boczki sa welurowe a otulinki tez bawelniane w kolorze jeansu kosztuje 855 zl.
W kolorze Penguin tkanina jest sliska,sztywna i syntetyczna z domieszka wiec jesli masz mozliwosc na zamiane pomysl o tym ;-)
 
BUBA, Magdaleona - wielkie dzieki za porady! Po tym co napisalyscie zdecydujemy sie na raczej na TOBI. Szkoda tylko, ze w wiekszosci krakowskich sklepow maja po jednej sztuce i ciezko jest zobaczyc na zywo pelna kolorystyke. Pierowtnie chcialam ANIMALI, ale skoro Topline maja oddychajce tkaniny to moze Circut albo Papillon? BUBA - czy widzialas je "na zywo", jesli tak, to ktory bys polecila?

Magdaleona - koniecznie musimy sie umowic na spacerek. Moze piatek? - mam dzien wolny z pracy.
 
ewcik papilon jest sliczniutki ale tak jak inne modele topline ciez`ko go dostac :(( animal tez mi sie szalenie podoba bo te pieski a ja milosniczka no ale tkanina troche sztywna i z domieszka syntetyku.Ale jest jeszcze jedno wyjscie.Kupcie taki jak wam sie podoba i zalozcie na lato pokrowiec frotte :-)
 
My Majeczce nic narazie nie kupowalismy, bo moja mama zrobila Majce na drutach dwa sweterki zapinane na guziczki i skarpetki ze sznureczkami:)))
ach moglam fotki zrobic, jutro pokaze:)))
 
Buba dzięki, udało się zamówić w tapicerce top line.
Ewa zobaczę czy w piątek mi się uda, mamy w pracy mały sajgon, jutro będę wiedzieć, ale jak coś to koło 12 możemy się spotkać
 
Wczoraj w końcu doszła do nas huśtawka :) Myślę, że jest super, bo Jagoda się śmiała na głos :)

Co do fotelików, to te są chyba do 18 kg. A co sądzicie o tych do 36?
Czy są gorsze?
Ciemna masa ze mnie w tej dziedzinie.
 
reklama
Joaska ja wybrałam fotelik do 18 kg głównie dla regulacji oparcia, jest o wiele wygodniejszy bo antek zawsze spi w samochodzie! O szczegóły to pytaj Bube, Ona wie wszystko!!!!
 
Do góry