reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

no no Igunia ale Cię obdarowali :-D

u nas skromniutko:
taka świneczka która chrumka w niej książeczka:

oprócz tego zabaweczka coś w rodzaju garnuszka na klocuszek ale bez melodyjek, tylko same kolorowe kształty wrzucane do garnuszka
oraz plastikowe saneczki z wysokim siedziskiem, fota kiedyś :-)
 
reklama
U nas telefon-biedronka (taki ala stary) na kółeczkach. Jak jeździ to piszczy i biedronka macha skrzydłami, krokodyl, który jak jeździ to macha ogonem i otwiera paszczę i ryba, doktórej wrzuca się klocki w różnych kształtach. WSZYSTKO NA SZNUREK, dziecko uradowane :tak: :tak: :-) :-)
 
Blond dopiero zauważyłam te odciski rączek i stópek, świetne są. Możecie już mini aleję gwiazd zakładać ;-)
A milusieńki komplecik Emilki to już gdzieś chyba widziałam?
 
kochana dynoi moze na fotkasz naszych dzieci , bo tam jest emilka w tym kompleciku
a moje dzieci od mikolaja dostaly
emilka:bluzeczke , ksiazeczke , taka wiszaca siatke do przechowywania zabawek ( podobne sa w ikei)i taka grzechotke koleczko sla starszych dzieci , od dziadkow ten walec co juz kiedy s ja i rybka pokazala i teraz ma dwa , bo ja juz dawno jej kupilam
maurice :lokomotywe z bajki thomas - mala lokomotywa , bluzeczke , wycinanke , a od dziadkow szablony i pieczatki ze zwierzakami
 
to prezenty Michasia na Mikołaja :-) nie wszystkie bo jeszcze dostał parę ubranek i jakieś tam maleństwa co są w samochodzie
misioti5.jpg

my pod choinkę kupujemy mu "Przyjaciół z wanny" a teściowa garnuszek na klocuszek już się zaoferowała a reszta to nie wiem co kombinuje... szczerze to nasz pokój wygląda już jak hurtownia zabawek hehe
 
a tak swoją drogą to książeczka o Tomcio Paluchu ekhm beznadzieja!!
Polecam natomiast ten samochód na kształty, jeździ i daje odgłosy jak prawdziwa ciężarówa!!
 
No to Michaś też naczesał się zabawek :-) Śliczne, kolorowe, aż się chce takimi bawić. O! Bąk! Zapomniałam o bąku, a lubiłam się nim bawić, dzięki Magduśka za przypomnienie;-)
Książki i u Iguni jeszcze wielkiego zainteresowania nie wywołują, tylko dwie uwielbia "Skarżypytę" i "Na wyspach Bergamutach". Chyba dlatego, że mało tekstu jest na stronach i szybciej się przewraca kartki. Gazety są fajniejsze bo można je pomiędlić, porwać i podjeść zdziebko, a z książkami nie ma tyle zabawy.
 
U nas tez kupe rzeczy dziecko dostalo, ubranka, kolejke drewniana, klocki w ksztalcie figur geometrycznych, ksiazeczke do czytania:-D i dotykania, by wiedzial np. jakie w dotyku jest futerko albo farba:tak:. Ale to wszystko od babc. Od nas dostanie pod choinke suchy basen wypelniony pileczkami, niech sobie chlopak poszaleje:tak: :-D
 
reklama
No właśnie. A czy wasze dzieciaczki sa jz wsyanie korzystac samodzielni z tych sorterów/samochodzików/ślimaczków itp? Bo Iga sotała od Mikołaja, ale większego entuzjazmu to u niej nie wzbudza - nie mówiąc o wrzucaniu klocuszków do środka.
 
Do góry