reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Mam cześć zdjęć :)

Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
full.jpg
nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
bc-balance-soft-3-ways-940.png



Kosz z TT mieliśmy i był lepszy niż z AC.
Wanienka u nas do 6m i tylko z foczka. Najlepsza sama foczka z Angela.

Misie wrzucę później. Są dwa. Jeden tylko z serduchem drugi z szumami i serduchem.
Nianke z kamerą mam z Motoroli a monitor z Angela.
Chusta to wiadomo sprawa indywidualna.
Nosidlo Tula i Bondolino.
 

Załączniki

  • Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
    Illusion_Capri_LeftAngle_StorageOnLeft_ChangerOut_cc_cs.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 750
  • full.jpg
    full.jpg
    115,4 KB · Wyświetleń: 741
  • nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
    nomi_by_evomove_keyvisual_alder_en.png
    50,7 KB · Wyświetleń: 746
  • bc-balance-soft-3-ways-940.png
    bc-balance-soft-3-ways-940.png
    52,9 KB · Wyświetleń: 754
reklama
Łóżeczko super. Ten przewijak chowasz w dol i jest jeszcze organizer. Kupiłam dodatkowy materac jednak. Mieliśmy wybujane drewniane., ale Dex zsuwal ochraniacze, draznily mnie i tak jak się podciagal to przywalal w ramę czy te szpary.. A to.. Nic mu nie potrzeba.
Kołyske mieliśmy wtedy drewniana, niebujana. Stała przy łóżku. Służyła chyba z 5m potem poszedł spać do siebie.
Mieliśmy jeszcze takie czerwone coś, wrzucę zdjęcie. Ale w sumie strata kasy. Dużo rzeczy, które mieliśmy to była strata kasy :)

Dex w tym czerwonym. Nie przepadal :
tapatalk_1457277125590.jpeg
tapatalk_1457277125590.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1457277125590.jpeg
    tapatalk_1457277125590.jpeg
    24 KB · Wyświetleń: 709
Jeszcze wombie i inne zawijance polevam. Mamy i wombie i gro. Ten drugi gorszy ale przy Judycie nie miałam nic i radzilismy sobie zwykłym długim kocykiem czy pieluszka.


AIM pewnie. Przysiade i napisze. My mieliśmy ten problem, że szalelismy z radości i chciałam dużo..A bo to takie ekstra a to fajnie wygląda, to napewno się przyda a potem okazało się, że wcale tak dużo rzeczy nie potrzeba.
Każda z mam już mających maluchy może napisać swoje listy. Każdy maluch tez inny. Judyta uwielbiala karuzele, miała z misiami i projektorem z fishera a Dex nieznosil i dostał prosta i do niej się cieszył. Mata tez mu się nie podobała a dużo dzieci lubi.

Np. Krzesełko mieliśmy z chicco od urodzenia. Super było na początku do odkładania malucha ale juz jako krzesełko do jedzenia zupełnie się nie sprawdziło, bo resztki i papki wchodziły w karzde skorkowy zakamarek i mycia było dużo. Dlatego teraz chce ten concept. Droższy ale prosty, łatwy w użyciu.

Zdjęcie, tegochicco:
1401099714742.jpg

A to polecam baardzo:

orig-blue-moon(1).jpg

SwaddleMeHeader.jpg
 

Załączniki

  • 1401099714742.jpg
    1401099714742.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 682
  • orig-blue-moon(1).jpg
    orig-blue-moon(1).jpg
    42 KB · Wyświetleń: 677
  • SwaddleMeHeader.jpg
    SwaddleMeHeader.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 673
Lilith - to mi dałaś do myślenia z tymi wszystkimi gadżetami.. Prawie wszystko mi się podoba. Piszę prawie - bo ja jednak jestem za drewnianym lozeczkiem (pomimo, że młoda więcej czasu z nami spała). Mam takie z funkcją kołyski (pożyczyłam 3 lata temu koleżance, ale myślę, że chyba mi odda jak poproszę [emoji6])
Turystyczne też jeszcze mam. U nas służyło jako kojec dla Jagi, ale jak brat M przyjeżdżał, to nie powiem - było używane [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy lubi co innego. Wcześniej mieliśmy drewnianego criba białego i akurat się sprawdzał, tylko wtedy mlody był patulony i nie wciskal rąk gdzie nie trzeba :)
 
Mi sie te otulacze podobaja tylko czy sa one cienkie obawiam sie upalow w lipcu a u nas w domu jest megaaa goraco mamy mala sypialnie tam juz w ogole nago mozna spac.
Ja jestem typem osoby ktora woli nie przegrzewac za co czesto babcie mnie gnebia:D





010igov3fkey3mez.png
 
reklama
My tez lozeczko drewniane biale.ochraniaczy od poczatku niemialam i moja mala nigdy sie nieobijala. Ja zaczela w wieku 7 miesiecy raczkowac to spuscilismy lozeczko calkiem na dol i otwarlismy jedna strone szczebelek i sobie spokojnie mogla wchodzic i wychodzic
A tu nasz kojec ktory nam sluzyl dopoki maly huragan niezaczal chodzic.Byl mega duzy.wszystkie zabawki w nim i spokoj
1482957263-aaaaaa.jpeg


Ja mala opatulalam zwyklym cienkim kocykiem. Bardzo przydatne to jest

Co ja Bardzo polecic moge czego na poczatku z mala niemielismy a potem dostalismy od znajomych siedzonko Do auta maxi cosi plus easyBase taka podstawa pod siedzonko i nietrzeba specjalnie pasami zapinac. My mieszkamy na malej wiosce wiec jak tylko mala skonczyla tydzien Bardzo duzo jezdzimy autem i jest to mega przydatne.teraz bede miala dwojke Do zapakowania.
1482957926-aaaaaa.png

2016-12/1482957799-aaaaaa.png[/IMG]
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry