reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja znow laktatora w ogole nie mialam ale u mnie znow mleka duzo bylo.Jedyne co zle wspominam to dwukrotne zapalenie piersi i tempk powyzej 40 maskra a cycek twardy jak skala.Dla mnie KP to nie tylko zdrowie ale mega wygoda w ogole nie przyjmuje do mysli tego ze bede musiala butla karmic.Przeraza mnie to:p

A z zakupow to polecam wlasnie wkladki laktacyjne wielorazowe ja mialam z Avent dla mnie super sprawa!



010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Maziajka jak również ;), ale jak sobie radziłaś przez pierwsze pół roku z wyjsciami? Ja wiem, ze ogromna większość dziewczyn nie używa laktatora wcale dlatego u większości to zakup bubel będzie. Ja niestety musiałam na początku mocno pobudzać, a pózniej na wyjścia miałam spokój i nie musiałam szybko wracać bo dziecko płacze głodne ;) Przed aerobikiem czy ćwiczeniami tez lubiłam opróżnić dwie piersi. Karmiłam 11 mcy pierwszego i drugiego 15. Obydwaj do 6-7 mca byli tylko na kp
 
Co do laktatora to poprzednio miałam z TT. Podobnie było z podgrzewaczem, sterylizatorem, butelkami i smoczkami, termoopakowaniem na butelki/słoiczki.
I teraz moja uwaga: nie kupujcie jak ja całego zestawu smoczkow (miałam od 0+ do 12 m-cy), smoczkow do butelek, i w ogóle wszelkich rozmiarów butelek. To są artykuły - które na bieżąco można zakupić. Moja J w ogóle nie używała smoczkow. Jeżeli chodzi o butelkę, to korzystała do 17 m-ca tylko z małej butelki z TT - 150 ml. Miałam 2 szt. Do mleka (ściągniętego) i do herbatki. Później pi odstawieniu od cyca korzystala z aventa 310 ml [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wyświetla mi się strona z tym leniuchowiskiem a jestem baaardzo ciekawa! Mogę prosić o inny link??

Butelki u nas tylko z dr.brown.
Sterylizator najzwyklejszy do mikrofali z TT był super.

W turystycznym mam kupny materac nie wydaje dźwięków..

Dużo czytałam o tym wombie i nie spotkałam się z krytyczna opinia. Szkoda, że nie mam zdjęcia ale bioderka były Oki, tak samo jak w każdym otulaczu.

My nie kupujemy ani chodzikow ani chustawek, dla mnie to zbytecznosc. Tak jak od małego dziecko spi sama a nie na rekach.

Kasiulka jaka Tule mi polecisz?? Bondolino musze wiązać, chciałabym szybsza Tule, zapinana.

Maxi tez było u nas ciasne, nawet nie pomyślałam by napisać.

Bujaczki każdy ekstra. Mieliśmy tani tez, za 20f i super się sprawdzał. Teraz chce z bb i tyle.
 
Aaa tez przeszliśmy na zwykld ikeiowskie. Proste i łatwo się czyści.

Mlody od początku był na Blw, nie wyobrażam sobie ponownego szorowania krzesła..
 

Załączniki

  • IMG_3907.PNG
    IMG_3907.PNG
    333 KB · Wyświetleń: 149
Ostatnia edycja:
Kasiulka do 6 miesiecy Jasia nie pamietam bym gdzies na dluzej wyszla nie mialam takiej potrzeby ewentualnie na 1-2 h do sklepu a tyle spokojnie wytrzymywala a jak mu sie chcialo pic to z butelki woda albo herbatka koperkowa.Jak Jas skonczyl 6 mies to poszlam na studia zaoczne ale wtedy to rano dostal a w miedzyczasie jakis obiadek , nana tez czasami wypil.Chodzilam tylko co 2 weekend wiec dalo rade:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Kasiulka ja z UK to tu na zamówiene są. Czeka mnie zakup tego szybkiego nosidla i obowiązkowo chusta tkana ale jeszcze nie zdecydowalam. Musze pod męża wziąść. On syna w bondo często nosił.

Link do: Nosidełko ergonomiczne Bondolino Czarno-czerwone - Bondolino.pl
My mamy dokładnie takie.


Te lezanki jak legowiska dla zwierzaków haha. Łatwo samemu uszyć ake fajna sprawa. Taki mały kosz Mojżesza, którego nietrawie.

U nas są takie popularne jak na zdjęciach.

cocoonababy.png
babynestje-cocon-babylabel-620x350.jpg
d82e550d870864a4dea49c2e8c8bb5b11437736601-lg.png
 

Załączniki

  • cocoonababy.png
    cocoonababy.png
    87,9 KB · Wyświetleń: 659
  • babynestje-cocon-babylabel-620x350.jpg
    babynestje-cocon-babylabel-620x350.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 624
  • d82e550d870864a4dea49c2e8c8bb5b11437736601-lg.png
    d82e550d870864a4dea49c2e8c8bb5b11437736601-lg.png
    122,2 KB · Wyświetleń: 630
Ja tez miałam laktator z medeli pomógł przy nawale pokarmu i rozkręceniu laktacji . Mleko się przy starszej córce nie przydało bo nigdy niczego nie wypila z butelki nawet herbatki, tak płakała ze nie było sposobu. Młodsza piła odciągane mleko zwłaszcza jak byłam na operacji usunięcia woreczka żółciowego. Łóżeczko mieliśmy drewniane na 140 cm potem przerabiane na tapczanik służyło bardzo długo , nigdy nie używałam tych otulaczy moje dzieci o nic się nie objąły(? ) Po urodzeniu do noszenia zwykły rożek usztywniany bo tak jakoś pewniej mi się nosiło. Łóżeczko turystyczne miałam na parterze tak rezerwowo z graco, huśtawke z fp bez szału dla mnie może być ale nie musi. Wózek miałam z mutsy no ale to było 10 lat temu wiec nie jestem w temacie. Detektor oddechu miałam z Angel przy młodszej mnie uspokajal, ale ten dźwięk gdy się wyciągnęlo dziecko i zapomniało wyłączyć, zwłaszcza w nocy do karmienia...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry