reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Maziajka no co Ty. Typowy wombie, ten orginalny jest oddychajacy. My mamy wersje letnia z dziurkami i zimowa ocieplana. To służy to uspokajania a na początku tulenia.

Karoo hahaha ta sama cudowna karuzela!! Dex jej nie zaakceptował ale Judi uwielbiala. I o dziwo robią ja do dziś a kupowałam pierwsza 11 lat temu. Słodka Twoja cora jest!

U nas fotelik tez był 1 maxi, ale teraz tylko cybexa. Do tego zdecydowalam się na cloud q a nie atom, chce rozkładany na płasko choć muszę porównać jak wychodzi w testach. Nomi wiadomo.. Fotelik tylko pasujący do auta.

Cybex:

500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg


Wozek mam taki, wiec razem idealnie mi pasuje:

IMG_3768-1024x682.jpg




Co do maxi, nie pasował nam do nissana jak był montowany na ISO.. A wiele osób niestety fotelik montuje źle. Najlepiej kupować pod auto jak co i na stronie foteliki info sprawdzać testy.
 

Załączniki

  • 500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg
    500_0_productGfx_77e90fc49c4d9d5fbf4562ec1f381f13.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 667
  • IMG_3768-1024x682.jpg
    IMG_3768-1024x682.jpg
    125,8 KB · Wyświetleń: 674
reklama
Dziewczyny wg mojego brata (orto) te otulacze na zamek jak śpiworek nie są dobre. Zle sie układają biodra w nich.

Dla mnie hitem nad hitami przy obydwu chłopakach bujak/huśtawka fp na prąd.

Krzesełko chicco tez średnio nam sie sprawdziło z powodów o których pisała Lilith. Kupiłam przy misku zwykle z ikea

Ja mam maxi cosi fotelik ale on jest wąski . Straszy syn był duży, na 5 mcy ledwo mieścił sie w ramionach.

Nam zle służyło łóżeczko nie drewniane (mamy turystyczne i jak trzeba to trzeba), ale na codzień by było męczarnia. Byle obrót dziecka i szelecil materiał jak dziecko go dotykało
 
O ten owieczkę mielismy i Love Love. Przyjaciółka miała z fp ale inny model i jakos dużo gorszy dziecko zle leżało. Zaraz znajdę jaki ona miala.
Ona miała chyba model rainforest i siedzisko było inaczej ustawione. W owieczkę jest takie kubełkowe.
 

Załączniki

  • IMG_3900.PNG
    IMG_3900.PNG
    84,1 KB · Wyświetleń: 163
Ostatnia edycja:
Kasia ta hustawka z FP na Prad jest super.moja kolezanka ja miala i zawsze jak u niej bylismy to mala 5 s i spala. Wlasnie chce ja odkupic of niej teraz i wlasnie musi byc na Prad bo ta na baterie Do d..y

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
My tez mielismy ten bujak tylko w innym kolorze. A tak to Malo czesto na kocu na ziemi lezala i tak najlepiej cwiczyla dzwiganie glowki bo uwielbiala lezec na brzuszku

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ja sobie nie wyobrażam lakatacji w obydwu przypadkach bez laktatora medela mini electric. Nie jestem typem, który ma mleko od razu, a zwłaszcza w potrzebnej ilości.2 razy musiałam sama rozhulać laktację metoda 753. A pózniej laktator tez częsty w użytku ponieważ ja sporo wychodziłam i zostawiałam mleczko. Do tego polecam butlke medela calma nie zakłóca odruchu ssania. Mi bardzo zależało na kp, nie odpuszczałam w kryzysach laktacyjnych, laktator bardzo pomagał
 
reklama
Bardzo sprawdził mi sie rownież rogal do karmienia i rogal do spania. Korzystałam przy obydwu chłopcach i wciąż w super stanie. Nic sie nie wygniotło jak było tak jest. Mam z firmy motherhood
Naspamowalam ;) ale nie wchodzę za bardzo na ten wątek, Wiec na szybko napisałam moje subiektywne oceny
 
Ostatnia edycja:
Do góry